Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:All Terrain Ion Cannon

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Część artykułu została napisana na podstawie nieoficjalnych źródeł, które wyciąłem już z artykułu. Ktoś z dostępem do pozostałych źródeł - najlepiej uczciwy autor hasła - powinien sprawdzić, czy wszystkie informacje z artykułu pochodzą z tych oficjalnych, a ewentualne pozostałe usunąć. Ponadto kwestią sporną wydaje mi się kanoniczność przedmiotu tego artykułu - wg Wookiee "New Guide to Technology" skanonizował AT-IC, czego ja nie jestem w stanie sprawdzić, a hasło, choć pisane jest z takiej perspektywy, jakby zostało to wzięte pod uwagę, kończy się przeczącą temu ciekawostką. Należałoby doprowadzić ją do końca (opisać, jak zostało włączone do kanonu). signstraznik.png Kasa Dyskusja  21:13, 22 wrz 2011 (CEST)

Już spieszę, co zostało napisane i wg czego. Artykuł został napisany w oparciu o wszystkie - pozostałe w artykule - 3 źródła, jedynie cytat z ciekawostki jest z Star Wars Is Forever: 1985-86 Line Extension Presentation Binder. Opis, infobox i historia została napisana w oparciu The Complete Star Wars Encyclopedia i The New Essential Guide to Weapons and Technology, natomiast ciekawostka według Star Wars Galaxy Magazine 2. Ja się nie podejmuję poprawiania tej ciekawostki, sam z początku zastanawiałem się czy warto będzie ją w ogóle wstawiać i jak widać wynikł problem. Oponuję za usunięciem jej - nie ma ciekawostki nie ma problemu ;) Bo reszta artykułu jest wg tego co napisałem. Thecmelion 22:08, 22 wrz 2011 (CEST)
To ja sugeruję ją pozostawić, ale dopisać, że pojazd pojawił się później w nowym przewodniku po technologii, co musiało wciągnąć AT-IC do kanonu. Potem można usunąć szablon "do weryfikacji". signstraznik.png Kasa Dyskusja  22:56, 22 wrz 2011 (CEST)
Zrobionem, dopisane i szablon usunięty. Thecmelion 23:08, 22 wrz 2011 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!