Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:CC-1119

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Artykuł na pewno trzeba poszerzyć. Appo pojawiał się też w Czarnym Lordzie, Czystce czy Dark Timesie. Poza tym "zaprzyjaźniony z Vaderem"? Dziwnie to brzmi;P Wątpie by Vader miał przyjaciół ;] Louie1449 14:37, 23 lis 2008 (CET)

Też mi się to zdanie nie podoba, Vader po śmierci Appo na Kashyyyku mruknął tylko, cytuję (pierwsze zdanie rozdziału 43, strona 275): "Prawdę mówiąc, nawet lubiłem kapitana Appa". To nie czyni go przyjacielem, tym bardziej, że po chwili kopnął jego odciętą głowę (ahh, nie ma to ja szacunek dla przyjaciół lorda Vadera...). Abe 15:25, 23 lis 2008 (CET) Ale jest błąd, bo Appo to komandor a nie kapitan.Michals 10:29, 30 paź 2010 (CET)

Status

Nie uważam żebym się rozpędził. Większość TCW powstawała w okresie kiedy oficjalnie grano komedię pod tytułem że niby wszystko jest tym samym harmonijnym kanonem. Musi powstać wersja kanonu EU gdzie mamy to hasło bez ramek i wersja Kanon Disney gdzie są WYŁĄCZNIE informacje z TCW. Piett (dyskusja) 23:18, 29 gru 2015 (CET)

Dużo nienawiści w tobie do Disneya młody Jedi. A tak na poważnie. Póki co staramy się raczej unikać dzielenia na dwa hasła, bo strażnicy stwierdzili, że nie tędy droga. Póki w nowym kanonie nie pojawiają się informacje ponad to, co było w legendach stosujemy szablon leg tak jak w tym haśle.--Totus (dyskusja) 23:23, 29 gru 2015 (CET)
1. Popieram Imperium więc bez takich inwektyw o Jedi :P. 2. Nie jest nienawiścią stwierdzenie że TCW nigdy nie trzymało się kupy w stosunku do uniwersum SW tylko wszystko rozpieprzało począwszy od absurdu z nie wspominaną w E3 padawanką Skywalkera :P. 3. W Kanonie EU mamy Appo z 501, a w Kanonie Disney mamy Appo wylacznie z odcinkow. Ktos y moderacji moglby sie wypowiedziec.

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!