Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Jacen Solo

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

żeby mi który nie zdejmował szablonu, bo właśnie w tej chwili przerabiam chłopaka! signstraznik.png Sky Dyskusja  21:17, 8 gru 2007 (CET)

Sky, a moze dodalbys szablon informujacy o spoilerach do artykulu :)? Louie1449 21:24, 8 gru 2007 (CET)
tak tak, będzie. signstraznik.png Sky Dyskusja  21:26, 8 gru 2007 (CET)

tak by poinformować, bo ostatnio wszyscy się rzucili na te WEdycji: jadę ostro Jacena, tylko pracuję na podglądzie, szanując bazę danych i komputer Yako, gdy robi bekapy :D potrzebuję jeszcze dzień, może dwa, gdyż w przeciwieństwie do niektórych ja korzystam ze źródeł :P signstraznik.png Sky Dyskusja  21:51, 9 gru 2007 (CET)

no dobra, może jeszcze z tydzień, bo ostatnio mam mało czasu :( signstraznik.png Sky Dyskusja  21:15, 16 gru 2007 (CET)

Czy nie należałoby dodać szablonu "W toku". Czy już skoncyzłeś edycję, Sky? --ciech97 20:44, 28 sty 2009 (CET)

Szablon w toku jest dla tych artykułów, które traktują o postaciach niedopowiedzianych w źródłach - ale historia Jacena Solo/Dartha Caedusa jest zamknięta, toteż szablon potrzebny nie jest. Co najwyżej szablon spoiler, który już jest. Co do edycji - nie, nie skończyłem, wiem że te moje powyższe wypowiedzi mogą być śmieszne, ale właśnie od 1 grudnia '07 zacząłem pracę, do tego studia, potem wakacje i tak dalej... No i się ciągnie :/ Niemniej, jak może ktoś zauważył, w tej edycji dodałem spooro tekstu, a więc o Jacenie nie zapomniałem. Normalnie (tak jak w przypadku Coruscant) oddałbym niedokończony artykuł komuś innemu, ale niestety w przypadku Jacena jestem zbyt zaangażowany w hasło, żeby to zrobić. Tekst który ostatnio dodałem opisuje historię Caedusa z "Dziedzictwa Mocy" o wiele dokładniej (a może nawet zbyt dokładnie?) niż na Wookiee i w tym celuję. Mógłbym spokojnie skończyć to hasło w kilka godzin, zarysowując mniej więcej co się stało, ale chyba nie o to chodzi... W każdym razie na pewno uporam się z tym w przeciągu miesiąca - dwóch, ponieważ zacząłem kontynuować czytanie serii. signstraznik.png Sky Dyskusja  00:23, 29 sty 2009 (CET)

Przenosiny

Czy to hasło nie powinno się nazywać "Jacen Solo"? W sumie mamy Anakina Skywalkera, a nie Dartha Vadera - jakaś konsekwencja by się chyba przydała. Kasa 20:57, 19 paź 2010 (CEST)

Przychylałbym się do powyższego, podobnie jest też z Palpatinem i wydaje się to sensowne - prawdziwe imię jako podstawa, bo sithijskie można traktować jako rodzaj pseudonimu. Poza tym Jacen dużo więcej czasu spędził nie będąc Darthem, a na dodatek obecne przekierowanie jest spoilerem. Sky, powiedz coś, bo Ty to przeniosłeś? signstraznik.png NLoriel Dyskusja  10:50, 21 paź 2010 (CEST)
Tak, zgadzam się jak najbardziej. Dorzucić mogę jeszcze "Dooku" dla przykładu. Przenoszę. signstraznik.png Sky Dyskusja  22:54, 30 paź 2010 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!