Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Jango Fett/Legendy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Tak teraz przeglądam hasło i imho w większości jest gotowe, ale brakuje wydarzeń z gry Bounty Hunters, a że nie grałem, to nie mam jak tego opisać, a to dość ważny etap biografii. Brakuje też wydarzeń z jakichś młodzieżowych książek, ale to ewentualnie można pominąć. Ktoś pomoże? :) Louie1449 18:08, 21 gru 2008 (CET)

Siostra Jango

Czy są potwierdzone dowody na to że jego siostra zginęła? Mogła przecież uciec gdyby matka odwróciła uwagę Straży. To by niezła historia była. Zrobiłaby karierę jako łowczyni nagród lub coś takiego.

Nie martw się. okaże się że przeżyła dzięki pomocy ignorantów tworzących kretyńskie TCW - zrujnowali już kompletnie historię Mandalorian w EU t i to zrobią. Koniec off-topa bo to nie miejsce na dyskusje o znanej i lubianej nauce zwanej gdybologią. Nie ma informacji bo to się wydaje oczywiste czytając JF:OS. Pozdrawiam Piett 16:29, 24 lut 2011 (CET)
Chciałbym prosić, aby dyskusje na zasadzie "coby było gdyby" prowadzić na portalach o tematyce Gwiezdnych wojen. Jeśli w artykule jest napisane, że siostra Janga zginęła to zapewne tak jest.--signstraznik.png Melethron Dyskusja  22:36, 24 lut 2011 (CET)
Niekoniecznie. Ja napisałem, że siostra Janga zginęła, ale nie można być tego pewnym, bo nie jest to dokładnie pokazane. Po prostu członkowie Straży Śmierci trzymają całą rodzinę Jango z blasterami przy głowach, a gdy młody Fett ucieka, to "słychać" strzały, ale tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy ta siostra też gdzieś nie uciekła, więc żeby rozwiązać problem, to dopisze w tekście, że prawdopodobnie je zastrzelono, ale nie jest to pewne. signstraznik.png Louie1449 Dyskusja  23:09, 24 lut 2011 (CET)
O proszę, nie wiem czy kolega, którego zainteresowała sprawa siostry Janga o tym wiedział, czy nie, ale faktycznie, siostrze Janga, Arli, udało się uciec. Chcąc wpisać że prawdopodobnie ją zamordowano w haśle, postanowiłem sprawdzić co napisali na Wookiee i człowiek się takiej rzeczy dowiaduje. :P Tak więc dzięki za zwrócenie uwagi. ;) signstraznik.png Louie1449 Dyskusja  23:16, 24 lut 2011 (CET)

Nowy Artykuł Kanon

Trzeba stworzyć nowy artykuł Kanon do Jango Fett

Wiemy o tym. Ale jeszcze nikt się za to nie zabrał :) --signstraznik.png Totus Dyskusja  21:45, 8 wrz 2020 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!