Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Artykuł polecany!

To hasło zostało artykułem polecanym w wyniku głosowania z listopada 2008. Artykuł znajdował się na stronie głównej Biblioteki Ossus w dniach 25.11.2008 - 15.12.2008.

Może nie jest to strasznie istotne, ale poprawnie zapisany tytuł ma 'The' (z dużej litery) zamiast 'the'. Tak też zapisuje to serwis IGN (http://pc.ign.com/articles/586/586154p1.html) i GameSpot (http://www.gamespot.com/pc/rpg/kotor2/review.html), o oficjalnej stronie gry nie wspominając (http://www.lucasarts.com/games/swkotor_sithlords/indexLight.html).

Płeć

To już jest bardziej istotne, bo Lucas wybrał na zakończenie kanoniczne, że jest Wygnana Jedi, a nie wygnaniec. - Darekader

w najbliższym czasie dokonam zmiany, które uwzględnią płeć bohatera tej gry. swoją drogą mi bardziej podobała się ścieżka, gdy wybrałem mężczyznę:) Darth petter 21:03, 1 lis 2006 (CET)

Ja też, ale najwidoczniej Lucas kombinował, i nie chciał dyskryminować kobiet XD. - Darekader

Grafika

Przydałoby się podpisać te obrazki i ułożyć je jakoś tak... bardziej :) Na 768x1024 treść artykułu wygląda mocno chaotycznie, upstrzona tu i ówdzie fotkami. NLoriel 12:20, 6 gru 2006 (CET)

Dantooine

Na Dantooine po CS niekoniecznie musi przybyc Kavar. Może nikt, może dowolny Jedi.

Napisy

  • Wycofałem zmianę, ponieważ gra nie została oficjalnie wydana po polsku, zatem tłumaczenie napisów początkowych to twórczość fanów. Poza tym tłumacznei nie było najszczęśliwsze.. np. wojna nie może być "ciężka". Ciężki może być kontener cegieł. --signstraznik.png Yako Dyskusja  16:25, 7 maj 2007 (CEST)

Potknięcia

  • Nie wiem dlaczego ktoś napisał Nasza bohaterka była utrzymywana przy życiu w komorze z bactą w centrum medycznym - przecież bacta została odkryta dużo później! Jedynym i najskuteczniejszym środkiem było kolto, co także można wywnioskować z pierwszej części gry.
  • eee czy przypadkiem statek który zacumował nie nazywał się Hardbringer? (tego nie jestem pewien)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!