Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Koros-Strohna

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Artykuł polecany!

To hasło zostało artykułem polecanym w wyniku głosowania z sierpnia 2006. Artykuł znajdował się na stronie głównej Biblioteki Ossus w dniach 11 - 29 sierpnia 2006.

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, co to jest: Alak Schou:Baanu Ghezh ?? Bo nigdy o tym nie słyszałem, a o pozostałych tak; źródła jakieś... --Shedao 23:07, 16 wrz 2006 (CEST)

Był błąd... A tak wogóle to: Alak Schou - worldship z Gamera 8 Baanu Ghezh - worldship na którym dorastała Nen Yim

Yun-Yuuzhan 13:13, 17 wrz 2006 (CEST)

Usunięty przeze mnie img został stworzony przeze mnie w programie 3ds max 8 i został skopiowany na tę stronę wbrew licencji Wiki... Osoba, która wstawiła ten obrazek (prawdopodobnie Yun-Yuuzhan) nie pytała mnie o zgodę na umieszczenie moich prac na jakiejkolwiek Wiki... Wydaje mi się, że niektórym należy przypomnieć, że:

"NIE WSTAWIAJ NIELEGALNYCH MATERIAŁÓW ! Nie przepisuj tekstów z innych stron internetowych, książek itp. Materiały takie będą natychmiast usuwane. Wysyłając tutaj tekst, deklarujesz, że napisałeś go samodzielnie, lub też skopiowałeś ze źródła, które wyraźnie i wprost zezwala na taką działalność (szczegóły - zobacz Biblioteka_Ossus:Prawa_autorskie )."

Eamon 16:07, 17 wrz 2006 (CEST)

uuu... no to lipa, panowie, lipa, mam nadzieję, że Yun się zastanowi, nim coś następnym razem bezczelnie zerżnie. --Shedao 16:14, 17 wrz 2006 (CEST)

Obrazek zostaje skasowany aż do chwili rozwiązania sprawy. --Yako 15:19, 18 wrz 2006 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!