Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Rey

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Rey urodziła się w 15 ABY. Power of the Light Side (dyskusja) 21:05, 19 gru 2015 (CET)

Jakieś źródło tej rewelacji?--Totus (dyskusja) 21:07, 19 gru 2015 (CET)
Wookiepedia Power of the Light Side (dyskusja) 21:16, 19 gru 2015 (CET)
Na przyszłość. Wookieepedia NIE jest źródłem samym w sobie. Można ją wykorzystywać do szukania innych źródeł, ale tak jak wszystkie inne encyklopedie fanowskie może zawierać błędy, więc informacje trzeba sprawdzić bezpośrednio. Ale zerknąłem, informacja o tym pojawia się podobno w słowniku ilustrowanym do przebudzenia Mocy.--Totus (dyskusja) 21:20, 19 gru 2015 (CET)

"Bzdury"

Mam wrażenie, że się czepiacie by się czepiać. Nie wiem, o jakie chodzi "bzdury", nic tu nie jest moją interpretacją. Before the Awankning najprawdopodobniej kupię jutro, przeczytam, poszerzę. Styl.... zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wychodzi, może dlatego, że większość czasu pisze fanon. Mniejsza o to. Najpierw, że nazwy statków są polskie (co z tego, że jak w 90% artykułów). Potem odmiana Poe. Prawowity władca - jak się pisze zdarzy się źle ubrać zdanie w słowa. Piszcie co nie gra, postaram się poprawić. ~Mustafar29 23:26, 10 sty 2016 (CET)

Przede wszystkim przyłóż się do języka, bo nawet w dodanym przed chwilą wstępniaku zrobiłeś masę literówek: podążała ku lasu, pobić w samotności, sztuczkę umysłową na szturmowcy, śmierci Sola, perę minut później. Zamiast strzelać fochy, że ktoś zwraca ci uwagę na błędy przeczytaj przynajmniej raz to, co sam napisałeś. Mam wrażenie, że piszesz to hasło na wyścigi, jakby ktoś ci je miał zaraz "zabrać". Po co się spieszysz? Co z tego, że hasło będzie uzupełnione, skoro nie da się go czytać? Dla mnie informacje, które zostały wyssane z palca, bo nie pojawiły się w filmie to właśnie bzdury.--signstraznik.png Mario Dyskusja  23:32, 10 sty 2016 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!