Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Sojusz dla Przywrócenia Republiki

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Czy informacje odnośnie wojsk nie powinny być raczej skrótowe plus odnośnik do hasła głównego. Oraz czy Piechota nie powinna być przemianowana na Armię Sojuszu Rebeliantów i tam zawrzeć informacje odnośnie uzbrojenia jednostek.-signstraznik.png Adakus Dyskusja  17:04, 8 wrz 2016 (CEST)

Wybitni członkowie

IMO 3/4 postaci z infoboksu jest do wyrzucenia. To ma być krótka (dosłownie 5-6 pozycji) lista faktycznie najważniejszych członków danej organizacji. Postacie z Rogue One, które nawet nie były oficjalnie członkami Sojuszu i uczestniczyły w jednej bitwie na krzyż moim zdaniem średnio się tam nadają - zwłaszcza, że do Łotra 1 należało jeszcze wielu innych żołnierzy, więc mamy tu czysto subiektywne/out-universe kryterium głównych i pobocznych postaci. Nie chcę sam tego ruszać, bo nie znam wielu postaci z tej listy, ale jest ich tam za dużo.--signstraznik.png Mario Dyskusja  17:16, 20 gru 2016 (CET)

Tak przy okazji, to w ogóle trochę za mało tam ogólnych/przekrojowych informacji, a za dużo szczegółowych list, które powinny się znaleźć w innych artykułach.--signstraznik.png Mario Dyskusja  17:17, 20 gru 2016 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!