Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:SethBahl

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

zaproszenie

Dyskusja Biblioteki:Propozycje do polecanego artykułu -zapraszam do głosowania w sprawie zmian w sposobie wyboru polecanego artykułu. Każdy głos się liczy. Darth petter 12:32, 10 gru 2006 (CET)

WEdycji

Witaj,

Czy planujesz kontynuować prace nad artykułem Kreia? To już prawie roczek, a szablon wisi... signstraznik.png NLoriel Dyskusja  15:13, 7 gru 2007 (CET)

Wiesz, okazało się, że cierpię na chroniczny brak czasu. Jak masz chętnych - spoko, bierzcie, nie obrażę się. Jak nie - cóż postaram się spiąć i skończyć, ale to na pewno nie w tym roku już. Przepraszam. SethBahl 15:54, 7 gru 2007 (CET)
Nie ma problemu, tylko chciałbym go zdjąć, żeby nie odstraszał ewentualnych chętnych do tego hasła ;) signstraznik.png NLoriel Dyskusja  17:23, 7 gru 2007 (CET)

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzupełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:50, 11 lut 2008 (CET)

Linki do recenzji

Pisząc całkiem nowe hasła o poszczególnych miniseriach komiksowych, nie zapominaj o dodawaniu linków do recenzji z Bastionu, ICO, TOR i SWU, jeśli te oczywiście istnieją. Przynajmniej później nie trzeba będzie tego robić. --Jedi Nadiru Radena 11:38, 12 lip 2008 (CEST)

Nazwa serwisu

Witam. Jeśli dalej nie możecie się porozumieć z JNR w sprawie nazewnictwa portalu, który prowadzisz, rozwiążcie to proszę na swoich stronach dyskusji/e-mailowo. Nie ma sensu żebyście nawzajem revertowali sobie edycje :P Pzdr. signstraznik.png Sky Dyskusja  22:49, 27 lip 2008 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!