Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Invasion 2: Refugees, Part 2

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
FullInvasion 2.jpg
Invasion 2: Refugees, Part 2
Scenariusz Tom Taylor
Rysunki Colin Wilson
Kolory Wes Dzioba
Wydanie USA Dark Horse
5 sierpnia 2009
Okładka Jo Chen
Liczba zeszytów 2/5
Liczba stron 40
Cena 2,99$
Czas akcji 25 ABY


Invasion 2: Refugees, Part 2 to drugi zeszyt serii komiksowej Invasion i jednocześnie drugi numer mini serii Refugees w obrębie tego cyklu. Komiks ma ukazać się w USA nakładem wydawnictwa Dark Horse 5 sierpnia 2009.

Opis

Oryginalny

Jedi Master Luke Skywalker and the soldiers of the New Republic were able to pull off a last-second evacuation of some of the civilian refugees from Artorias, but for Finn Galfridian it was too little, too late. Finn's mother and sister have been taken prisoner by the Vong, and his father was left behind with a delaying force to allow the refugees to escape.

Now Finn finds himself at the New Jedi Temple on Yavin 4, where he is to undergo training—but what he really wants is to get back into the fight!

Tłumaczenie

Mistrz Jedi Luke Skywalker i żołnierze Nowej Republiki w ostatniej chwili zdołali ewakuować część cywilów z planety Artorias, ale dla Finna Galfridiana to za mało. Jego matka i siostra zostały wzięte do niewoli przez Vongów, a ojciec pozostał by opóźnić działania wroga i pozwolić uciec uchodźcom.

Teraz Finn znajduje się w nowej Świątyni Jedi na Yavinie 4, gdzie jest poddawany szkoleniu, ale to, czego naprawdę pragnie, to powrócić do walki!

Bohaterowie

Miejsca

Stworzenia

Ilustracja z okładki

Linki zewnętrzne


Invasion
[Pokaż/Ukryj]
Refugees0 (1 - 2) - 1 - 2 - 3 - 4 - 5
Rescues: 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11
Revelations: 12 - 13 - 14 - 15 - 16

Wydania zbiorcze: Refugees - Rescues - Revelations

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!