Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Larrim

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Larrim.jpg
Larrim
Data i miejsce śmierci: 3956 BBY, Taris
Rasa: Twi'lek
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor skóry: Zielony
Larrim był zielonoskórym Twi'lekiem, mieszkającym na planecie Taris w czasie trwania wojny domowej Jedi. Prowadził sklep z rozmaitych asortymentem w południowych apartamentach w bloku na górnych poziomach miasta.

Biografia

Larrim prowadził niewielki kiosk dla nielegalnych emigrantów, przeważnie obcych. Jego sklep znajdował się w opuszczonym budynku, w którym różne nielegalnie przebywające na planecie obce istoty wynajmowały mieszkania.


Uwaga: Poniższa wersja historii jest jednym z możliwych wariantów wydarzeń z gry Knights of the Old Republic. Inne warianty znajdziesz w sekcji Alternatywy niniejszego artykułu.


W roku 3956 BBY, w wyniku starcia na orbicie pomiędzy krążownik Endar Spire a flotą Sithów, na planetę trafiło dwóch republikańskich żołnierzy: cierpiący na amnezję Revan oraz Carth Onasi. Sklepikarz spotkał Revana, gdy ten przechodził obok kiosku. Larrim zaprezentował swój asortyment, w tym nowy wynalazek tarczy energetycznej, mogącej pochłaniać energię z blasterowych boltów. Carth jednak stwierdził, że tarcze nie przydają się w walce w starciu, dlatego też szkoli się żołnierzy do walki wręcz.


Tu kończy się fragment historii zależny od wyborów gracza.


Nieznane są dalsze losy Larrima, ale prawdopodobnie zginął podczas bombardowania planety przez flotę Sithów z rozkazu Dartha Malaka, który wydał go zniecierpliwiony brakiem postępów w poszukiwaniu Bastili Shan.

Alternatywy

Larrim jest postacią z gry Knights of the Old Republic. Spotkanie z nim nie wpływa w żaden sposób na fabułę gry.

Źródła


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!