Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


CL-9632

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
(Przekierowano z Trap)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
LottDodZrodla.png
To oburzające. Nie macie dowodów!

Ten artykuł wymaga uzupełnienia źródeł.


To hasło nie posiada kompletu źródeł dla zawartych w nim informacji. Jeśli znasz ich pochodzenie, skoryguj/dodaj ich spis w sekcji Źródła oraz zweryfikuj ich prawdziwość. Następnie poproś Strażników o usunięcie szablonu.

Trap.jpg
CL-9632 "Trap"
Data i miejsce narodzin: 32 BBY
Data i miejsce śmierci: Pomiędzy 22 a 19 BBY, TB-73
Miejsce pochodzenia: Kamino
Rasa: Człowiek-klon
Wzrost: 183 cm[1]
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Brązowe
Przynależność:
CL-9632 znan y bardziej jako Trap to żołnierz-klon służący ze stopniem porucznika w Wielkiej Armii Republiki podczas wojen klonów.

Biografia

Młodość

Trap jak każdy z milionów klonów mandaloriańskiego łowcy nagród Jango Fetta urodził się w 32 BBY na Kamino. Został wyhodowany dla Wielkiej Armii Republiki, po odpowiednim wyszkoleniu dołączył do niej prawdopodobnie w stopniu sierżanta, gdyż posiadał swój oddział.

Misja na Ord Cestus

Po drugiej bitwie o Geonosis, Ahsoka Tano i Barrissa Offee dostały misję dostarczenia fregaty medycznej TB-73 na Ord Cestus w celu przejęcia zdrowych klonów i dowiezienia ich jako wsparcie Mace'owi Windu na Dantooine. Załogą fregaty miał zostać oddział Trapa. Trap znalazł swój oddział śpiący nieopodal obozu Republiki, zbudził swój oddział strzałem z blastera.

Na pokładzie fregaty, podczas snu został zarażony geonosjańskim insektem mózgowym, przez swojego brata Scythe'a, który wniósł jajeczka insektów na pokład fregaty. Od tej pory był podporządkowany woli Scythe'a. Razem udali się na mostek, gdzie zabili pierwszego i drugiego pilota.

Gdy Edge i Ox zawiedli w zamachu na padawanki, Scythe wysłał Trapa w towarzystwie Havoca, aby zabili Jedi. Gdy przybyli padawanki były wrogo nastawione, więc oszukali je twierdząc, że przyszli, tylko dlatego że usłyszeli strzały. Havoc został pilnować nieprzytomnych Edge'a i Oxa, a Trap udał się z padawankami na mostek. Gdy padawanki stały plecami do klona ten usiłował strzelić im w plecy lecz w wyniku refleksu Jedi poniósł śmierć z rąk Barrissy, która działała w samoobronie.

Ciekawostka

  • Trap to po angielsku pułapka.

Przypisy

Źródła


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!