Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:Niebieski59

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witaj Niebieski59!

Han Solo.jpg

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Jackosie

Blokada na zawsze znaczy na zawsze...

...i nie jest blokadą nałożoną jedynie na dane kontro, ale na danego użytkownika. Jak sam przyznałeś wprost, jest to multikonto zbanowanego konta. Chyba nie muszę się bardziej rozpisywać. Blokadę może kiedyś zdejmiemy. Może. Kiedyś. Zarzucanie nas mailami i wiadomościami szczególnie tego procesu nie przyśpieszy. Pozdrawiam --signstraznik.png Totus Dyskusja  19:40, 11 lip 2020 (CEST)

Strażnik Totus ma rację. Mam do Ciebie również prośbę, abyś nie spamił do mnie mailami o to, bym coś zrobił odnośnie Twojej blokady, gdyż po pierwsze nie jestem Strażnikiem i nie ja się tym zajmuję, a po drugie permanentnego bana się "tak o" nie zdejmuje. Ban to ban i nigdy nie jest dawany bez powodu, szczególnie ten "na zawsze". Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. -- Jackosie (dyskusja) 20:19, 11 lip 2020 (CEST)
Mamy możliwość zablokowania Ci możliwości wysyłania maili. Miej to na uwadze. Standardowo tego nie robimy, żeby zostawić jakąś możliwość komunikacji, ale jak dojdą do nas kolejne informacje o spamieniu, zwłaszcza do zwykłych użytkowników, to i tego się podejmiemy. Widzimy, że jesteś aktywny, masz energię i chęci, ale samo to to za mało. W sytuacji, gdy większość Twoich edycji usieliśmy wycofywać/poprawiać, bo robiłeś je hurtowo, nie mając pojęcia czy robisz to dobrze, a nigdy się nie pytałeś najpierw, Twoja obecność przynosi więcej problemów niż zysków dla strony.--signstraznik.png Totus Dyskusja  21:07, 11 lip 2020 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!