Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Invasion of Theed Adventure Game

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Okładka Invasion of Theed Adventure Game

Invasion of Theed Adventure Game jest podręcznikiem do RPG, wydanym w październiku 2000 roku przez Wizards of the Coast. Zawiera on scenariusze pozwalające odegrać inwazję na Naboo, od jej początku do samego końca. Sam podręcznik jest przeznaczony głównie dla graczy rozpoczynających zabawę z Star Wars RPG, wypuszczonym z okazji premiery Mrocznego widma. W skład podręcznika wchodzą: książeczka z zasadami, broszura ze scenariuszami do gry, oznaczenia postaci mogących brać udział w grze i ekskluzywna figurka firmy Hasbro - Rorworr.

Opis

Opis oryginalny

The world's most popular film series combines forces with the makers of the world's most popular roleplaying game to bring the Star Wars universe to life. The Star Wars adventure game gives everyone a chance to play a part in the most popular movie adventures of all time. Star Wars fans can actually create new adventures set in the mysterious city of Theed from Episode I The Phantom Menace. Players can take part in the momentous events that led up to the liberation of Naboo and the death of the evil Darth Maul. This is epic gaming!

Tłumaczenie opisu

Najpopularniejsza na świecie seria filmowa wraz z mocą najpopularniejszej gry zostały przywołane by ożywić uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zestaw daje każdemu zawsze możliwość wzięcia udziału w najpopularniejszych filmowych przygodach. Natomiast fani mogą stworzyć nowe przygody mające miejsce w tajemniczym mieście Theed znanego z epizodu pierwszego Gwiezdnej Sagi. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do wyzwolenia planety Naboo i śmierci złego Datha Maula. To epicka gra!

Lista

Lista postaci

Jest to lista postaci, które biorą udział w scenariuszach, które mogą brać udział i takie, które zostały tylko w niej wymienione.

Lista miejsc występujących w grze

Lista ugrupowań i organizacji


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!