Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Malat: Różnice pomiędzy wersjami

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m
(Biografia)
Linia 17: Linia 17:
  
 
== Biografia==
 
== Biografia==
W momencie pracy na Raadzie była jedną ze starszych farmerek. Zawsze sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Po pracy lubiła spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi [[Kaeden Larte|Kaeden]], [[Miara Larte|Miarą]], [[Hoban]]em, [[Neera|Neerą]] i [[Vartan]]em w kantynie. Zwykle jednak jako pierwsza opuszczała lokal, śpiesząc się do dzieci, które czekały na nią w domu. Po pojawieniu się na księżycu Imperium, wraz z rodziną uciekła z Raady na macierzystą planetę [[Sullust]], gdzie jej mąż znalazł dla nich pracę.  
+
W momencie pracy na Raadzie była jedną ze starszych farmerek. Zawsze sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Po pracy lubiła spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi [[Kaeden Larte|Kaeden]], [[Miara Larte|Miarą]], [[Hoban]]em, [[Neera|Neerą]] i [[Vartan]]em w kantynie. Zwykle jednak jako pierwsza opuszczała lokal, śpiesząc się do dzieci, które czekały na nią w domu. Po pojawieniu się na księżycu Imperium, wraz z rodziną uciekła z Raady na macierzystą planetę [[Sullust]], gdzie jej mąż znalazł dla nich pracę. Dbała również o najmłodsze pracownice w swojej drużynie rolniczej osieroconą siedemnastoletnią [[Kaeden Larte|Kaeden]] i jej czternastoletnią siostrę [[Miara Larte|Miarę]], kiedy zdecydowała o opuszczeniu Raady chciała zabrać je ze sobą, lecz plan ten nie wypalił.
+
 
 
== Źródła ==
 
== Źródła ==
 
*''[[Ahsoka]]'' {{PPTW}}
 
*''[[Ahsoka]]'' {{PPTW}}

Wersja z 13:20, 12 wrz 2020

Malat
Rasa: Sullustanka
Profesja: Farmerka
Malat była kobietą rasy Sullustańskiej zamieszkującej księżyc Raada na Zewnętrznych Rubieżach. Żyła w czasach Republiki Galaktycznej i Imperium Galaktycznego. Pracowała jako farmerka na plantacjach pokrywających Raadę wraz ze swoim mężem w 18 BBY.

Biografia

W momencie pracy na Raadzie była jedną ze starszych farmerek. Zawsze sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Po pracy lubiła spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi Kaeden, Miarą, Hobanem, Neerą i Vartanem w kantynie. Zwykle jednak jako pierwsza opuszczała lokal, śpiesząc się do dzieci, które czekały na nią w domu. Po pojawieniu się na księżycu Imperium, wraz z rodziną uciekła z Raady na macierzystą planetę Sullust, gdzie jej mąż znalazł dla nich pracę. Dbała również o najmłodsze pracownice w swojej drużynie rolniczej osieroconą siedemnastoletnią Kaeden i jej czternastoletnią siostrę Miarę, kiedy zdecydowała o opuszczeniu Raady chciała zabrać je ze sobą, lecz plan ten nie wypalił.

Źródła

  • Ahsoka (Po raz pierwszy wymieniono)
Ossus mini.png To jest tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!