Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Quinlan Vos

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Artykuł polecany!

To hasło zostało artykułem polecanym w wyniku głosowania z listopada 2006. Artykuł znajdował się na stronie głównej Biblioteki Ossus w dniach 20 listopad - 13 grudzień 2006.

Uważam Jaro, że skoro już podjąłeś się tłumaczenia tych wszystkich cytatów w tym haśle, to przynajmniej mógłbyś zrobić tak jak NLoriel w haśle Oblężenie Saleucami - czyli zostawić oryginały tam gdzie były i dodać koło nich tylko przypisy, odsyłające na sam dół hasła, gdzie zamieszczone by były tłumaczenia polskie. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie wszyscy przyjęliśmy (choć trochę nieoficjalnie) i uważam że jest najlepsze z możliwych i nikt nie ma nic przeciwko. Bo ani nie szpeci hasła (zostaną oryginalne cytaty, urozmaicające tekst), ani też nikt nie będzie mieć pretensji, że są po angielsku i młodsi nie zrozumieją. Oczywiście przy tych przypisach na dole koniecznie trzeba zamieścić informacje, że jest to tłumaczenie fanowskie, nieoficjalne. signjedi.png Sky Dyskusja  02:31, 24 maj 2007 (CEST)

uważam że artykuł o Vosie jest dosyć dobry ale można było napisać o nim więcej---Prezi 20:06, 14 cze 2007 (CEST)

Nooo, ja też --Shedao 20:41, 14 cze 2007 (CEST)
Mogę się zająć wydarzeniami z komiksów z serii Jedi (jeśli ich jeszcze nie ma, nie czytałem całego artykułu). Vos odgrywa bardzo dużą rolę w Jedi: Count Dooku, oraz całkiem spore w Jedi: Aayla Secura i Jedi: Mace Windu. Abe 21:31, 14 cze 2007 (CEST)
Mam prośbę. Przeczytaj ten artykuł nim coś jeszcze powiesz, ok?--Shedao 21:38, 14 cze 2007 (CEST)
Shedao, wiem, że to głównie Ty zajmowałeś się tym artykułem. Na "pierwszy rzut oka" wydaje się bardzo fajny, bo skoro jest taki duży to na pewno ktoś go napisał z sensem ;) Prezi napisał, że można coś jeszcze napisać, więc pomyślałem: "Nie czytałem, bo znam historię Quinlana, skoro kolo tak pisze to być może rzeczywiście autor zapomniał o czymś napisać". Jak jest wszystko to przepraszam, zaraz naprawię swój błąd i przeczytam :) I sorry, że się wypowiedziałem nie znając artykułu i sugerując się tylko wypowiedzią jednego usera ;) Abe 21:46, 14 cze 2007 (CEST)
Źą, zapoznaj się z historią Preziego na Bastionie to zrozumiesz, dlaczego jego wypowiedzi traktuje się ... z przymróżeniem oka ;) --Shedao 21:59, 14 cze 2007 (CEST)
Ano faktycznie, całkiem ciekawy wkład :D (spoko, poprawi się, na Wikipedii zaczynałem w takim samym stylu, choć na dużo mniejszą skalę :P) W takim razie przepraszam :) Abe 22:06, 14 cze 2007 (CEST)

sorry, poprawiałem tylko tą cholerną Padme na Padmé :/--Jaro 20:24, 17 wrz 2007 (CEST)

Ortografia

Tą sprawe pokpiłeś.Radze popraw to jak najszybciej.

appo

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!