Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Ślubowanie Barash: Różnice pomiędzy wersjami

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m (interwiki)
m (Tak lepiej)
 
Linia 1: Linia 1:
 
{{Era|kanon}}
 
{{Era|kanon}}
'''Ślubowanie Barash''' to zobowiązanie, które brał na siebie członek [[Zakon Jedi|Zakonu Jedi]], by odciąć się od wszelkich aktywności związanych z Zakonem i skupić się na kontemplacji [[Moc]]y. Przysięgę złożyło około czternastu tysięcy Rycerzy Jedi od początku jego istnienia, jednym z nich był [[Kirak Infil'a]], który podjął decyzję o złożeniu jej, by odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie poprzez Moc.  
+
'''Ślubowanie Barash''' to zobowiązanie, które brał na siebie członek [[Zakon Jedi|Zakonu Jedi]], by odciąć się od wszelkich aktywności związanych z Zakonem i skupić się na kontemplacji [[Moc]]y. Przysięgę złożyło około czternastu tysięcy [[Jedi]] od początku jego istnienia, jednym z nich był [[Kirak Infil'a]], który podjął decyzję o złożeniu jej, by odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie poprzez Moc.  
  
 
== Źródła ==
 
== Źródła ==

Aktualna wersja na dzień 17:16, 3 sie 2020

Ślubowanie Barash to zobowiązanie, które brał na siebie członek Zakonu Jedi, by odciąć się od wszelkich aktywności związanych z Zakonem i skupić się na kontemplacji Mocy. Przysięgę złożyło około czternastu tysięcy Jedi od początku jego istnienia, jednym z nich był Kirak Infil'a, który podjął decyzję o złożeniu jej, by odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie poprzez Moc.

Źródła


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!