Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja Archiwisty:Aved

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

To jest obecna strona dyskusji. Archiwum wiadomości do 8 maja 2009 (Dzień Zwycięstwa i premiera nowego Star Treka :)) znajduje się tu.

Strona główna

Widziałem Twój głos w dyskusji o stronie głównej. Wstrzymaj się proszę z edytowaniem jakichkolwiek szablonów stanowiących jej część, ponieważ po przenosinach Biblioteki Ossus na nowy serwer, nastąpi jej całkowita renowacja. Przeprowadzka już niedługo. signstraznik.png Sky Dyskusja  02:55, 22 wrz 2010 (CEST)

Zalecenia

Hej, mam parę drobnych uwag co do Twoich ostatnich edycji. Przede wszystkim staraj się, aby wstawiać infoboxy w czytelnej formie - nie usuwać spacji przy znakach "=", a kreski "|" umieszczać po lewej stronie. Do tego jeżeli wstawiasz interwiki, pamiętaj o zastępowaniu "_" spacjami. Przy tytułach zaś kursywą zapisuje się tylko tytuł właściwy (bez tych dopisków w nawiasach). Na koniec rada - jeżeli już kopiujesz coś z anglojęzycznej strony, np. spis bohaterów, przynajmniej tłumacz to, co trzeba na polski ("Tam (female)" - to nie Wookieepedia). Pozdrawiam, signstraznik.png Kasa Dyskusja  22:01, 15 cze 2012 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!