Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Niezatytułowany film kinowy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m
 
Linia 2: Linia 2:
 
{{Przyszłość}}
 
{{Przyszłość}}
 
{{BrakNazwy}}
 
{{BrakNazwy}}
Niezatytułowany '''film''' kinowy z uniwersum ''[[Gwiezdne wojny|Gwiezdnych wojen]]'' to produkcja zapowiedziana 4 maja [[2020]] roku z okazji międzynarodowego święta marki. Jego reżyserią zajmie się nagrodzony [[:plwiki:Nagroda Akademii Filmowej|Oscarem]], [[Taika Waititi]], który jest również odpowiedzialny za reżyserię [[The Mandalorian Chapter 8|ósmego]] odcinka pierwszego sezonu serialu ''[[The Mandalorian]]''. Reżyser będzie również pełnił rolę współscenarzysty filmu, w czym będzie go wspomagać zdobywczyni nagrody [[:plwiki:Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych|BAFTA]], [[Krysty Wilson-Cairns]].
+
Niezatytułowany '''film''' kinowy z uniwersum ''[[Gwiezdne wojny|Gwiezdnych wojen]]'' to produkcja zapowiedziana 4 maja [[2020]] roku z okazji międzynarodowego święta marki. Jego reżyserią zajmie się nagrodzony [[:plwiki:Nagroda Akademii Filmowej|Oscarem]], [[Taika Waititi]], który jest również odpowiedzialny za reżyserię [[Redemption (odcinek)|ósmego]] odcinka pierwszego sezonu serialu ''[[The Mandalorian]]''. Reżyser będzie również pełnił rolę współscenarzysty filmu, w czym będzie go wspomagać zdobywczyni nagrody [[:plwiki:Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych|BAFTA]], [[Krysty Wilson-Cairns]].
  
 
== Linki zewnętrzne ==
 
== Linki zewnętrzne ==
Linia 13: Linia 13:
 
[[en:Untitled Star Wars film (Taika Waititi)]]  
 
[[en:Untitled Star Wars film (Taika Waititi)]]  
 
[[fr:Film Star Wars sans titre (Taika Waititi)]]
 
[[fr:Film Star Wars sans titre (Taika Waititi)]]
 +
[[ru:Безымянный фильм серии «Звёздные войны» (Тайка Вайтити)]]

Aktualna wersja na dzień 14:18, 17 lip 2020

Yoda przyszlosc.png
Niemożliwe zobaczyć przyszłość jest...

W przyszłości.


UWAGA! Artykuł opisuje materiał, który nie został jeszcze wydany. Dokładny opis będzie możliwy dopiero po jego pojawieniu się.

Tytuł jest jedynie określeniem lub przydomkiem, gdyż właściwa nazwa nie została jeszcze nadana przez autorów.
Jeśli pojawi się oficjalna nazwa, poproś o przeniesienie tego artykułu.

Niezatytułowany film kinowy z uniwersum Gwiezdnych wojen to produkcja zapowiedziana 4 maja 2020 roku z okazji międzynarodowego święta marki. Jego reżyserią zajmie się nagrodzony Oscarem, Taika Waititi, który jest również odpowiedzialny za reżyserię ósmego odcinka pierwszego sezonu serialu The Mandalorian. Reżyser będzie również pełnił rolę współscenarzysty filmu, w czym będzie go wspomagać zdobywczyni nagrody BAFTA, Krysty Wilson-Cairns.

Linki zewnętrzne


Filmy i seriale z uniwersum Gwiezdnych wojen
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!