Dyskusja:Industrial Automaton
Trzeba w tym artku jesczez:
- Dodać źródła
- Wypisac listę modeli droidów produkowanych....
Mnie już niestety zabrakło wiedzy :/ --Yako 18:40, 22 paź 2006 (CEST)
Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany.
Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.
Trzeba w tym artku jesczez:
Mnie już niestety zabrakło wiedzy :/ --Yako 18:40, 22 paź 2006 (CEST)