Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Jango Fett

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Gdzie dokładnie w Kompendium pada, że Fett urodził się w 66 BBY (czy tam miał 44 lata w momencie śmierci)? Przeglądałem teraz i nie mogę tego znaleźć, a wookiee nie ma takiej informacji o nim.--signstraznik.png Totus Dyskusja  23:22, 1 sty 2021 (CET)

A, czekaj. Bo tam było w Kompendium, że urodził się na Concord Dawn (a przynajmniej wg Wookie, bo nie mam tego pierwszego wydania Kompendium). Za to informacja o tym, że się urodził w 66 BBY była w Star Wars Helmet Collection, cokolwiek to jest. To zaraz zmienię.--GoodBear2600 (dyskusja) 12:21, 2 sty 2021 (CET)
Chwila. Skoro nie masz dostępu do tych źródeł to nie przepisuj z wookiee. Oni też potrafią się strzelić dlatego korzystamy jedynie z tego do czego mamy dostęp bezpośrednio. Jeśli nie masz jak potwierdzić informacji, to je usuwamy, i tak wisi szablon do poszerzenia.--signstraznik.png Totus Dyskusja  12:54, 2 sty 2021 (CET)
Dobra, mam dostęp, bo ma to nowsze wydanie Kompendium, jednak tam też nie ma żadnych informacji o dacie jego narodzin.--GoodBear2600 (dyskusja) 13:23, 2 sty 2021 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!