Dyskusja:Resztki Imperium
Czy ten artykuł w ogóle ma sens? W książkach jak i serialu mówiono na nich po prostu "Imperium". --Czerwony 20 (dyskusja) 14:57, 21 cze 2022 (CEST)
Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany.
Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.
Czy ten artykuł w ogóle ma sens? W książkach jak i serialu mówiono na nich po prostu "Imperium". --Czerwony 20 (dyskusja) 14:57, 21 cze 2022 (CEST)