Dyskusja:Układ Yavin
Poprawiłem, tylko o jednym księżycu wiemy, że jest zamieszkały. Lepiej napisać, że można na nich żyć.
Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany.
Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.
Poprawiłem, tylko o jednym księżycu wiemy, że jest zamieszkały. Lepiej napisać, że można na nich żyć.