Dyskusja Archiwisty:Blahurth
Dotyczy komiksu Jedi: Mace Windu
- Takie rzeczy należy pisać na stronie dyskusji danego hasła.
- Podpisuj sie pod swoimi wypowiedziami 4 tyldy albo przycisk "Twój podpis z datą" ~~~~ --Pafawag 17:07, 10 paź 2006 (CEST)
Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany.
Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.