Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja Archiwisty:Shedao

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Archiwum: 1

Nazwa ras nieinteligentnych

Chciałem Ci tylko przypomnieć, że opisując rasy nieinteligentne (w tym te sklasyfikowane przez przewodniki jako półinteligentne), np. orbaliski, piszemy w linku ich nazwę w liczbie pojedynczej. --Jaro 12:08, 3 lut 2008 (CET)

Moc a moce

Ahoj. Nie możemy mieć artykułu moc niezależnego od Moc ze względu na to, że pierwsza litera jest case-insensitive. Stąd moce (a chodzi tu o poszczególne triki w rodzaju medytacji bitewnej czy bomby myślowej). signstraznik.png NLoriel Dyskusja  15:53, 6 lut 2008 (CET)

Interwiki

Staraj się pamiętać, by, robiąc interwiki, od razu robić na innych Wikiach linki do Ossusa. I staraj się nie korzystać z funkcji {{PAGENAME}} - przez to taki Rell prowadzi do nieistniejącego hasła na Wookiee. Jeśli możesz, to to popraw. --Jaro 22:01, 9 lut 2008 (CET)

RE: Grafiki

Okej, postaram się pamiętać, dzięki. --Jaro 16:15, 10 lut 2008 (CET)

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzupełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:51, 11 lut 2008 (CET)

Orginalne tytuły

Wiesz, właściwie to Twój własny pomysł ;) o którym napisałeś tutaj ;). Właściwy powód można zdefiniować tak: żeby przekierowywać, jak Ktoś się nie orientuje w wydaniach Amberu/przywykł do oryginalnych/zna tylko tytuł angielski. Takie przypadki naprawdę się zdarzają, uwierz mi.Aved 16:17, 4 mar 2008 (CET)

bomba myślowa

No ej! Za co ten szablon! Normalnie po polskiemu napisałem! Vol-Thrane 12:19, 27 mar 2008 (CET)

Konkurs

Podeślij mi plz namiary na siebie na maila: mój nick @ gmail.com. signstraznik.png NLoriel Dyskusja  07:22, 11 kwi 2008 (CEST)

Przenoszenie

Przywykłem robić takie tymczasowe przekierowania, bo zwykle trwa jakiś czas zanim hasło zostanie przeniesione. Np. Legacy dostało szablon 18 sierpnia, a zostało przeniesione 6 września. Co do GG, będę wysyłał Ci takie rzeczy jak chcesz, acz zwykle przy przenoszeniu i tak trzeba parę rzeczy pozmieniać, np. nie da się uniknąć zmiany nagłówka. Jednak zawsze to mniej o zdjęcie szablonu, i pewnie będziesz wtedy przenosił od razu więc jak najbardziej OK. AvedDyskusja 17:13, 6 mar 2009 (CET)

Infinities

Co było nie tak z moim wpisem? Link działał prawidłowo. http://www.ossus.pl/index.php?title=Infinities:_A_New_Hope&action=history Szuja 00:02, 20 mar 2009 (CET)

A zatem udowodnij mi statystykami, że Star Wars Extreme ma mniej unikalnych użytkowników niż Star Wars Universe lub The Outer Rim. Bo z tym, że Bastion i ICO mają więcej, jeszcze się zgodzę :))

Wielka szkoda. Sądziłem, że podane przeze mnie recenzje oraz wywiady są wartościowe i inni chętnie je przeczytają. Niestety okazuje się, że na Ossusie decydują inne względy niż jakość materiałów. Szuja 11:05, 20 mar 2009 (CET)

Tholme

Cześć. Mam takie oto pytanie - czy w najbliższym czasie planujesz zająć się edycją Tholme'a? Widzę, że nie wiele Ci zostało do napisania, a szablon "w edycji" wisi już w haśle od bardzo długiego czasu. A jak sam dobrze wiesz, obecnie na Ossusie nie mamy wystarczającej ilości artykułów mogących ubiegać się o miano kandydata na stronę główną. Tholme w znacznym stopniu mógłby poprawić tę sytuację :). Pzdr. signstraznik.png Carth Dyskusja  18:13, 16 kwi 2010 (CEST)

Niestety muszę ponowić moje pytanie. 6 sierpnia miną dwa lata od Twojej ostatniej edycji Tholme'a. To już chyba tochę zbyt długo, nie sądzisz? ;) Dodatkowo dochodzą Celeste Morne i Zannah. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie powrócisz do tych artykułów. :) Pzdr. signstraznik.png Carth Dyskusja  19:16, 29 lip 2010 (CEST)
Absolutnie nie musisz ściągać szablonu. ;) Wiesz, chciałem się tylko upewnić, czy wciąż pamiętasz o tych artykułach :P. Głównie chodzi mi o to, że ostatnio na Ossusie można dostrzec niedobór potencjalnych kandydatur na polecany artykuł. Ty zdążyłeś sobie już wyrobić naprawdę świetną markę. Tholme, Zannah czy Celeste z pewnością z miejsca znalazłyby swoje miejsce na stronie głównej. :) Pzdr. signstraznik.png Carth Dyskusja  00:31, 30 lip 2010 (CEST)

Bitwy

Wytłumacz mi proszę co ty dzisiaj wyprawiasz. Utworzyłeś jak naliczyłem 17 jednakowych haseł różniących się tak naprawdę nazwą i stroną, która je wygrała. Pod koniec już miałem zacząć je kasować, bo to w końcu Ossus a nie Wookieepedia. Kolejne takie hasła polecą do kosza a te zostają stubami. signstraznik.png DantE Dyskusja  19:54, 30 lip 2010 (CEST)

Uważam, że w przypadku gdy o jakiejś bitwie wiadomo wyłącznie, że się odbyła i kto wygrał, należy się zastanowić czy jest sens tworzenia dla niej osobnego hasła zwłaszcza gdy takich bitew może być kilkadziesiąt jak w tym przypadku. Wolę jedno hasło opisujące wojnę czy jakiś okres gdzie będą zawarte informacje o nich, szczególnie, że można np. podać chronologię co już wprowadza jakieś dodatkowe informacje. Chyba że zapominamy o zasadzie że jakość na Ossusie jest ważniejsza od ilości i klepiemy hasła na ilość. signstraznik.png DantE Dyskusja  13:02, 31 lip 2010 (CEST)

Sz./: WEdycji

Czy będziesz jeszcze edytował artykuł Darth Zannah, czy szablon WEdycji jest do usunięcia? Lord Revan Dyskusja, Holokron 08:51, 11 wrz 2011 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!