Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja szablonu:StarWars

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Proponuję dodać Anulowane projekty ponieważ robi się coraz większy młyn z innymi filmami (Trylogia Raina Johnosona, Filmy Benioffa i Weisa). A dlatego mówię o projektach bo nie wiemy do końca co z serialami kiedyś będzie. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  19:41, 4 maj 2020 (CEST)

Jak najbardziej popieram. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  19:50, 4 maj 2020 (CEST)
Żaden z tych projektów nie został oficjalnie anulowany, po prostu nie ma dalszych informacji na ich temat, więc oznaczając je jako skasowane wprowadzamy czytelników w błąd. Zamiast tego lepiej użyć "status nieznany" czy czegoś w ten deseń, aczkolwiek trylogia Riana powinna zostać tam, gdzie reszta filmów, bo w przeciwieństwie do pozostałych, gdzie twórcy zrezygnowali z projektu, tu nie ma żadnych przesłanek, że miałaby się nie ukazać. Detours też jest nie tyle anulowane, co po prostu nie zostało wyemitowane, bo serial został skończony. Jeśli chcemy odchudzić szablon to ja wywaliłbym do osobnego szablonu te wszystkie serie internetowe, moim zdaniem w ogóle tu nie pasują.--signstraznik.png Mario Dyskusja  23:27, 4 maj 2020 (CEST)
Generalnie w tym szablonie powinny być jedynie filmy i seriale fabularne. Wszystkie serie internetowe, których docelowym targetem są dzieci, a które generalnie nic nie wnoszą do uniwersum oprócz tego, że są to rzeczywiście można wrzucić do osobnego szablonu. Na przykład takiego Disney Gallery: The Mandalorian też bym tutaj nie dołączał bo nie ma sensu. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  23:37, 4 maj 2020 (CEST)
Pomysł ze "statusem nieznanym" co do projektów typu Anthology #3, Filmy Benioffa i Weissa i Detours faktycznie wydaje się lepszą opcją chciałem tylko zwrócić na nie uwagę. Co do wydzielenia serii internetowych jestem za tyn bardziej outuniverse. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  23:49, 4 maj 2020 (CEST)

Rogue Squadron

Uważam, iż powinnyśmy przenieść Rogue Squadron pod Anthology. Nie ma on co prawda dopisku -A Star Wars Story, aczkolwiek ma być to z tego co wiem część serii. Dziwnie to trochę wygląda, jak pełnometrażowy, aktorski film, mający być spin-offem nie jest obok R1 i Solo. Co sądzicie? --GoodBear2600 (dyskusja) 16:41, 3 mar 2021 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!