Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Szablon:PomocPodgląd

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Używaj podglądu podczas pracy!

Bardzo proszę, abyś używał funkcji "Pokaż podgląd", która znajduje się pod oknem edycji obok przycisku "Zapisz"! Zapisywanie wielokrotnie tego samego hasła niepotrzebnie obciąża bazę danych Biblioteki Ossus. Proszę, pracuj na podglądzie i zapisuj hasło tylko wtedy, kiedy uznasz, że wszystkie zmiany zostały przez Ciebie wprowadzone prawidłowo. Informacja o stosowaniu podglądu znajduje się w wiadomości powitalnej, z którą powinieneś się zapoznać. Pozwoli Ci to prawidłowo edytować strony z hasłami i unikniesz dzięki nim nieporozumień. To wszystko bardzo łatwe, wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu na poczytanie tych stron. Pozdrawiam, [[Archiwista:{{{1}}}|{{{1}}}]]!

Instrukcja

Bardzo proszę o stosowanie tego szablonu w dyskusjach użytkowników, którzy nie stosują podglądu podczas pracy. Kod to oczywiście:

{{Podgląd|przypominający}}

Zachęcam do użycia tego szablonu wszystkich, dzięki temu nie będziemy musieli pisać w kółko to samo. Kod wstawiamy zaraz pod powitaniem, bez nagłówka, bo on jest już w szablonie. Można się podpisywać, ale też niekoniecznie.


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!