Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Caravan of Courage: An Ewok Adventure

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Polskie tytuły

Sugerując się filmweb.pl, istnieją polskie tytuły obu filmów o Ewokach, jednakże nie wiadomo na jakim źródle opierali się autorzy.signstraznik.png Adakus Dyskusja 

Na Wikipedii też widnieją polskie tytułu, ale nigdzie nie widzę źródła. Nie ma nigdzie żadnej wzmianki o emisji tych filmów w polskiej telewizji czy wydaniu ich na jakimkolwiek nośniku. Podejrzewam, że to po prostu fanowskie tytuły, które jakoś się utrwaliły i nikt ich nie weryfikuje. Jestem przeciwko przenoszeniu dopóki ktoś nie przedstawi solidnego źródła, w którego istnienie wątpię.--signstraznik.png Mario Dyskusja  17:35, 28 sie 2015 (CEST)
Tak jak napisał Mario. Nie ma polskiej wersji, ani filmów o Ewokach, ani Holiday Special. te filmy nie były też wydawane w Polsce. Jestem co do tego pewny na 100%. To są tylko fanowskie tytuły, zaczerpnięte z fanowskich napisów. Revais (dyskusja) 17:41, 28 sie 2015 (CEST)

Jak wpisałem w Google: Przygoda wśród Ewoków to znalazłem z dubbingiem, lektorem i napisami tłumaczone dla polskiej telewizji z jakiejś niemieckiej. Lord Misiu (dyskusja) 19:41, 29 gru 2017 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!