Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Klan Skirata

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Jest tu napisane, że do tego kalanu należał Bezimienny Mandolrianin, a w artykule o Canderusie, jest napisane, że Bezimienny to właśnie Canderus, który należał do klanu Ordo. Gdzie jest błąd? hagis 20:11, 20 sty 2007 (CET)

Mógł to byc jakiśinny beimienny, wielu ich było. Po za tym co robiłby Canderous w 19 BBY? --Daniel Skyfighter 15:42, 25 sty 2007 (CET)

Usunąłem tego "bezimiennego", bo wygląda dziwnie i nic nie wnosi. No i nie robimy podwójnych odstępów między akapitami. NLoriel 16:19, 25 sty 2007 (CET)

czytając ten artykuł nie wiem co to za klan, jaka frakcja go utworzyła i jakie osoby do niego należały (nazwiska mi nic nie mówią, bo wcześniej o nich nie słyszałem). Artykuł wymaga znacznej poprawy!!! signjedi.png Darth petter Dyskusja  11:20, 22 wrz 2007 (CEST)

Mógł by mi ktoś powiedzieć czy takie osoby jak Laseema czy Tallisibeth także są zaliczane do klanu? Obie one przeniosły się do Kyrimorut, lecz nie jest wprost napisane czy zostały uznane przez Kala za członków klanu. --Coma 15:16, 14 lip 2011 (CEST)

Znaczy co do Laseemy to można ją absolutnie uznać za członkinię klanu, bo była żoną Atina. Co do Talisbeth to trzeba sobie odpowiedzieć czy Gilamar i Uthan są członkami klanu. Jeżeli tak to Scout też jest, a jak nie to nie. Windy 16:36, 14 lip 2011 (CEST)

Nie potrafię tego ocenić. Przydało by się więcej wypowiedzi, ze strony osób które przeczytały Komandosów Republiki.--Coma 20:39, 14 lip 2011 (CEST)

Witam, jestem na świeżo po Komandosach Republiki i w trakcie K Imperium. Zgodnie z prośbą Comy wypowiadam się. Otóż w artykule nie wspomniano o Besany Wennen (żona Orda), Ruussan Skiratcie (która po uwolnieniu jej z więzienia również została w klanie), Corrze (org. Corr, był w drużynie Omega w zastępstwie za Fi), Jilce Zan Zentis (Prawdopodobnie wyszła za Corra), Parja Bralor (żona Fi i siostrzenica Rav Bralor). Brak również Kada (alias Venku), syna Darmana i jego matki. W myśl Mandalorianskiej tradycji, małżonkowie byli zaliczani do obu klanów. Co do reszty, można by założyć akapit pt "Goście" i powpisywać wszystkich, którzy przewinęli się przez Kyrimorut. --Thrownik 09:47, 24 sie 2012 (CEST)

Jak dla mnie "gości" możemy sobie darować, wypiszmy tych, co do których wiadomo, że należeli do klanu. signstraznik.png Kasa Dyskusja  13:27, 27 sie 2012 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!