Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja:Wektor: Tom 2

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Tytuł

Ja na okładce widzę tylko "Vector, Volume 2". Poza tym, za moich czasów to trochę pilnowaliście tu dat. "zostanie wydany w czerwcu 2009"?AvedDyskusja 14:14, 1 lip 2010 (CEST)

Nie jesteśmy alfą i omegą, Bibliotekę edytują i poprawiają wszyscy Archiwiści, widocznie nikt nie zauważył błędu (który po prostu wynika tu z braku aktualizacji). Mamy ponad 6000 haseł i nie gwarantuję Ci, że nawet w połowie wszystkie są bezbłędne. Najprościej, zamiast tworzyć dyskusję, edytować hasło i poprawić błąd, na tym to przecież polega :) --signjedi.png Mario Dyskusja  14:39, 1 lip 2010 (CEST)
Wiem, data to tylko wspomnienie na marginesie. Głównym tematem mojej wypowiedzi miał być tytuł artykułu. AvedDyskusja 16:13, 1 lip 2010 (CEST)
Co do tytuły się nie odnoszę bo po prostu nie jestem w temacie, a same tytuły komiksów mnie doprowadzają czasem do białej gorączki. Dlatego np. komiksy online ToRa tytułuję Threat of Peace 3: Uncertain Surrender, a nie The Old Republic: Threat of Peace, Act 3: Uncertain Surrender, bo wychodzi na to samo, a zgłupieć od linkowania można (zresztą i tak wydanie papierowe to The Old Republic: Threat of Peace, Part 3). Czasem ciężko to jakoś sensownie zebrać do kupy, więc tu są np. Chapters 3 and 4. Niby Wookiepedia to nie źródło, ale z braku innej możliwości sprawdziłem, i mają tam tak samo. Zresztą okładka okładką, może gdzieś na stronie tytułowej w środku jest czy coś.--signjedi.png Mario Dyskusja  18:03, 1 lip 2010 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!