Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:Urthona

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Dotyczy komiksu Jedi: Mace Windu

  • Takie rzeczy należy pisać na stronie dyskusji danego hasła.
  • Podpisuj sie pod swoimi wypowiedziami 4 tyldy albo przycisk "Twój podpis z datą" ~~~~ --Pafawag 17:07, 10 paź 2006 (CEST)

Przenoszenie nicka

Mam nadzieje, że nic nie zwaliłem. Powinieneś móc się zalogować hasłem z tego nicka na "Q" na konto Urthona. :) I dodaj swój mail do preferencji - przydaje się przy odzyskiwaniu haseł :P Trzymaj się! --signstraznik.png Yako Dyskusja  00:02, 6 sty 2008 (CET)

Gr8 job

Tylko pamiętaj o źródłach :) - Basilisk

Używaj podglądu podczas pracy!

Bardzo proszę, abyś używał funkcji "Pokaż podgląd", która znajduje się pod oknem edycji obok przycisku "Zapisz"! Zapisywanie wielokrotnie tego samego hasła niepotrzebnie obciąża bazę danych Biblioteki Ossus. Proszę, pracuj na podglądzie i zapisuj hasło tylko wtedy, kiedy uznasz, że wszystkie zmiany zostały przez Ciebie wprowadzone prawidłowo. Informacja o stosowaniu podglądu znajduje się w wiadomości powitalnej, z którą powinieneś się zapoznać. Pozwoli Ci to prawidłowo edytować strony z hasłami i unikniesz dzięki nim nieporozumień. To wszystko bardzo łatwe, wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu na poczytanie tych stron. Pozdrawiam, Kasa!

Zalecenia

Hej. Parę uwag odnośnie struktury artykułów. Zważaj na wielkość sekcji, które tworzysz - jeżeli np. są to podsekcje "biografii", nagłówek musi być nieco mniejszy niż tej sekcji głównej (w tym przypadku === Tytuł === zamiast == Tytuł ==). Nie rób linijki odstępu po nazwie sekcji, zaś kiedy tworzysz akapit, pamiętaj, że wystarczają do tego dwa entery; podobnie ma się sprawa z odstępem pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Dodawaj linki również w opisach grafik (przy ich przesyłaniu), a źródła pisz kursywą. Przy linkowaniu odcinków TCW nie stawiamy tego "prefiksu" (czyli po prostu Friends and Enemies). Dodawaj też do obrazków więcej kategorii, m.in. wg źródeł. Na koniec - Lucasfilm Animation, nie LucasAnimations ;) Pozdrawiam, signstraznik.png Kasa Dyskusja  15:42, 1 lut 2012 (CET)


Dobra, postaram się, dawno tu nic nie robiłem.

Urthona 15:45, 1 lut 2012 (CET)

Cześć, jeżeli chodzi o linkowanie w opisach grafik, to ma wyglądać tak samo jak w hasłach ;) Poza tym do stworzenia akapitu wystarczy jedna linijka odstępu, większych przerw nigdy się nie robi. Nie ma takiej potrzeby. Pozdrowienia, signstraznik.png Kasa Dyskusja  15:38, 3 mar 2012 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!