Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Darth Zannah/Legendy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Tak się zastanawiam, czy powinno być Zannah czy Darth Zannah... na Wookiee jest to drugie, ale i tak nie jestem przekonany.

PS: Na razie nie wklejaj tego wyciętego fragmentu okładki RoT z nią, takiego jak na Wookiee, bo lepiej poczekać z tym do startu nowego serwisu, jakby coś... nie wypaliło z grafikami i trzeba by je było ładować od nowa :). Jaro 15:25, 19 wrz 2007 (CEST)

Zastanawiałem się, czy w ogóle nie poczekać na finalną wersję okładki, bo jeszcze się może coś zmienić. A co do Zannah, to i na Wookie i na Jedipedii jest z Darthem, i to moim zdaniem dobry pomysł, bo raz, że praktycznie całe swoje życie (wiek młodzieżowy i dorosły) spędziła już jako Sith, no i gdy wyjdzie Rule of Two, własnie Darth Zannah będzie tą popularniejszą formą (na razie jest to sama Zannah, ale poczekajmy do grudnia). Dlatego Zannah.

(a jak będzie trzeba od nowa wgrywać grafiki, to myślę że nie tylko ja je oleję) --Shedao 15:31, 19 wrz 2007 (CEST)


Agreed - teraz Zannah, a jak już się wyklaruje, to można będzie zmienić (a może Bane ją wykończy przy próbie przejęcia szlafroka Mrocznego Lorda i znajdzie sobie innego ucznia?) signstraznik.png NLoriel Dyskusja  09:54, 20 wrz 2007 (CEST)

Ja bym był skłonny przenieść artykuł pod Zannah, zachowamy wtedy spójność, a wielkiej różnicy to i tak nie robi (jak w wypadkunp. Dartha Krayta) --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:00, 26 gru 2007 (CET)

W Edycji

Jest tu wstawiony szablon WEdycji|Shedao. Rozumiem, iż długo nic nie robił on z tym artykułem, ale nie znaczy to, że można go edytować, a wielu po ostatniej edycji archiwisty Shedao edytowało już ten artykuł. Co do długiego braku edycji... Fakt, iż ten szablon dość długo już tu tkwi, ale to znaczy, że najlepiej się z danym archiwistą skontaktować. Nie chcę nikogo pouczać... To tylko zalecenie :). Pozdrawiam --Lord Revan Dyskusja, Holokron 15:18, 5 wrz 2011 (CEST)

Przejęcie

Czy mógłbym przejąć ten artykuł? Dokończyłbym go wg. Dynastii zła. --Galen Marek (Starkiller) Dyskusja 22:23, 18 lut 2012 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!