Uwaga: problem techniczny, polegający na braku możliwości edycji przez nowych użytkowników został rozwiązany. Jeżeli doświadczyłeś/aś braku możliwości edycji mimo posiadania konta, potwierdź adres e-mail na tej stronie.
Dyskusja:R3-S6
Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Ja do infoboxa: Skoro mamy TYPY statków, to czy nie powinno być, że mamy TYPY droidów a nie klasy? --YakoDyskusja 10:29, 17 gru 2008 (CET)