Dyskusja Archiwisty:Peteer

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Starsze dyskusje znajdują się tutaj.

Na razie strona jest czysta jak łza:)

Vector: KotOR i DT

Pewnie zauważyłeś, że uzupełniam czerwone linki z szablonu Vector. KotOR i Dark Times zostawię Tobie, bo zwykle Ty robisz komiksy z tych czasów, więc nie będę Ci tego przerywał, a pewnie zrobisz lepiej niż ja ;P Chyba, że będziesz chciał to zrobię coś na wzór tego co zrobiłem w Legacy: Vector i Rebellion: Vector :) Pozdrawiam ;) Louie1449 11:01, 30 kwi 2008 (CEST)

Kategorie

Proszę nie dodawać szablonu "kasowanko" ani innego typu "do usunięcia" do kategorii, w których nie ma żadnych haseł. Aktualnie pracuję nad lepszym i bardziej rozbudowanym drzewem kategorii, ale z racji braku czasu idzie to powoli. Dlatego niektóre kategorie stoją dalej puste. Z biegiem czasu to się zmieni - segregacja artykułów wciąż trwa (i tak uważam że jest już późno na takie rzeczy bo mamy sporo haseł, ale trudno). signstraznik.png Sky Dyskusja  04:29, 11 kwi 2009 (CEST)

Eskadry

Na forum napisałeś, że będziesz tworzył strony o eskadrach Imperium i Rebelii. Tak się składa, że ja chciałem robić hasła o eskadrach rebelianckich. Czy możesz narazie ograniczyć się do eskadr imperialnych ? Dofine 17:16, 11 lip 2009 (CEST)

Tylko ja jutro wyjeżdżam, a laptopa nie biorę więc przed 12 dni nie będę pisał.