Dyskusja Archiwisty:Sky

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Archiwum: 1 - 2

Sprawa Zonamy Sekot‎

Cześć. Piszę do Ciebie w sprawie Zonamy Sekot‎, w której usunięto Twoją edycję dotyczącą populacji planety. Użytkownik Borys ru nie zgadza się z Twoimi obliczeniami, a jako, że nie jestem wystarczająco obeznany w tej sprawie to oznaczyłem edycję i informuję Cię o tym byś mógł zainterweniować w razie potrzeby. To tyle, pomyślnych wiatrów --signstraznik.png Melethron Dyskusja  00:21, 8 sty 2011 (CET)

Odp/: Kategorie układów planetarnych

Cześć. Bardzo przepraszam, że wcześniej nie spojrzałem, czy taka sama kategoria już jest. A to, że układy dałem do złej kategorii, to po prostu z roztargnienia. Też przepraszam i zrobię wszystko, by takie błędy się już nigdy nie powtórzyły :) Pozdrawiam --Lord Revan Dyskusja, Holokron 19:43, 16 sie 2011 (CEST)

Dzięki. Dostosuję się do tego, co napisałeś. A tak przy okazji, jak to zrobiłeś, że podlinkowałeś kategorię? Mi nigdy to nie wychodzi, gdy próbuję ją podlinkować (Albo jest pusto i nic nie ma, albo podlinkowanie zostało wzięte za normalną kategorię). Pozdrawiam --Lord Revan Dyskusja, Holokron 09:11, 9 wrz 2011 (CEST)

Sprawa Podglądu

Od kilku dni nie edytowałem żadnych artykułów więc nie ma potrzeby grożenia mi "Banem" bo po przypomnieniu o tym przez Dantego stosuję się do tej reguły.

Zegar 15:16, 9 wrz 2011 (CEST)

Odp.

Nie chcę już tworzyć. Nie mam zamiaru występować na ossusie jako Kyle, albo jakikolwiek inny archiwista. Zaglądam tu czasem, ale dla Star Wars. Angielski opanowałem dość dobrze. Jak czegoś nie ma tu, to na wookiee jest na pewno. Wszystko rozumiem. A co do niejasności, to ja niejasno myślę, gdy wspominasz o niejasności. Kyle (CET)