Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja szablonu:Bitwa

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Zabawny błąd :) Jeżeli skopiowało się użycie wyświetlał sie nie ten infobox :)--GalAn 10:12, 5 maj 2007 (CEST)

nie wiem czemu, ale bardzo nie podoba mi się ten szablon. Moim zdaniem jest on zupełnie zbędny. Z tego co widziałem nikt nie umieszcza go i tak w artykułach (ja znalazłem tylko w Druga bitwa o Coruscant (30 ABY). Jest on przeniesiony z wokiee, z jedyną różnicą, że jest węższy, co znacznie go pogarsza (szczerze mówiąc ten na Wokiee jest o tyle lepszy, że w jednej linii mieści się imię i nazwisko dowódcy, etc.).

UPDATE: no dobra ten szablon jest w kilku innych artykułach. Moim zdaniem nie jest umieszczany w każdym artykule, ponieważ w większości przypadków nie znamy tylu szczegółów, by był sens go umieszczać. W każdej bitwie, którą ja opisałem nie zapełnił bym nawet 10% jego zawartości. Jeśli już musi być, to powinien być znacznie zmodyfikowany, bo zawiera za dużo niepotrzebnych rzeczy. signjedi.png Darth petter Dyskusja  14:13, 21 wrz 2007 (CEST)

A obecnie szablon funkcjonuje i sprawdza się świetnie... ;) signstraznik.png Kasa Dyskusja  23:07, 26 lip 2012 (CEST)

Do poszerzenia

Trzebaby ciut rozbudować ten szablon. Chodzi mi o konkretną kwestię: trzecią stronę konfliktu. Było kilka bitew, w których walczyło ich aż tyle. Na przykład bitwa o Honoghr. Zdaję sobie sprawę, iż robiąc taką zmianę, należy uwzględnić zmiany w szerokości, że to trudna sprawa itd. Ale ktoś powinien się tym zająć... Bartosz Bednarek 18:02, 3 lis 2012 (CET)

Już zgłosiłem taki wniosek w innym temacie -Forum:Trzecia strona konfliktu. Parę osób się wypowiedziało i na razie nie widać rozwiązania. Trzeba czekać na decyzje adminów, no bo co pozostało?Darth2 18:58, 4 listopad 2012 (CEST)

Ok, rozumiem... Bartosz Bednarek 20:06, 3 lis 2012 (CET)

Zmiana

Ja bym to "width" przy polach Konflikt, Data, Miejsce i Wynik zmienił na 25%, tak by przesunąć treść bardziej do lewej. Bo po ostatniej zmianie treści w Konflikcie i Wyniku często nie mieszczą się w jednej linii, co zburzyło nieco estetykę. Power of the Light Side (dyskusja) 14:16, 24 gru 2017 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!