Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:Immo

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Mandalorianie

Istnieje już hasło "Lista Mandalorian"] i nie ma potrzeby tworzyć nowego Lista znanych Mandalorian. Więc należy zdecydować czy ma być to co jest czy przenieść stare pod nową nazwę? DantE 22:36, 2 lis 2006 (CET)

Zrobione. Ta "lista znanych.." to pozostałość po edycji Salego i Daniela S. A wróciła z powodu konfliktu edycji... Moje małe niedopatrzenie.

Immo 22:46, 2 lis 2006 (CET)

Zaproszenie

Dyskusja Biblioteka Ossus:Propozycje do polecanego artykułu -zapraszam do głosowania w sprawie zmian w sposobie wyboru polecanego artykułu. Każdy głos się liczy. Darth petter 12:26, 10 gru 2006 (CET)

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzpełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Grafika:Symbol_Mandalorian.jpg Grafika:Symbol_Mandalorian.png Grafika:Wataha_Logo.png Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:18, 11 lut 2008 (CET)

Zmiana nicka

Witaj Immo :) Jak zapewne zauważyłeś Twój nick na Ossusie został właśnie, zgodnie z przekazaną mi prośbą, zmieniony. Trzymaj się ciepło! --signstraznik.png Yako Dyskusja  18:12, 25 lip 2009 (CEST)

Grafika:Mandalorianie1.jpg

Hej. Podczas porządków z grafikami musiałem zastąpić grafikę Grafika:Mandalorianie1.jpg nowszą wersją, przedstawiającą Jango Fetta (zdjęcie z Insidera). Poprzednia grafika niestety nie miała w szablonie określonego ani źródła, ani autora (a zgodnie z prawem autorskim coś takiego musi być więc na Ossusie staramy się tego przestrzegać), poza tym była w słabej jakości. Jeśli uważasz, że ta grafika również pasuje do opisywanych przez Ciebie kwestii w haśle o zbroi oraz w haśle Mandalorianie, to spoko, jeśli nie - znajdź proszę jakąś nową :) Ale mam nadzieję, że ta również będzie się nadawać. Pozdrawiam signstraznik.png Sky Dyskusja  19:13, 25 lip 2009 (CEST)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!