Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja Archiwisty:Legomaniaczek

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witaj Legomaniaczek!

Han Solo.jpg

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Totus

Czerwona ręka

Czoem. Fajnie, że zacząłeś pisać na ossusie, ale na początek polecam Ci się zapoznać z zasadami edytowania, które zawarte są w wiadomości powitalnej. Zwłaszcza w zakresie wymaganych w hasłach elementów (źródła, kategorie). Ale przechodząc do sedna. Hasło o czerwonej ręce C-3PO nie ma racji bytu na ossusie, gdyż (pomijając błąd w nazwie hasła) informacje tam zawarte dotyczą danych dwóch droidów (C-3PO i Omriego) i tak powinny się znaleźć, nie zaś w osobnym haśle (nie opisujemy każdej możliwej kończyny każdej możliwej postaci, ograniczamy się do haseł ważnych i sensownych. Każdy szukający wyjaśnienia czerwonej ręki, zajrzy do hasła o C-3PO, a nie będzie szukał oddzielnego hasła o ręce). Poza tym, jeśli jakieś Twoje hasło zostało usunięte, to zamiast wrzucać je ponownie, należało by się zainteresować sprawą i zapytać o przyczyny jednego ze Strażników, a najlepiej tego, kto usunięcia dokonał. Życzę dalszej owocnej pracy i w razie jakichkolwiek pytań, pisz na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam --signstraznik.png Totus Dyskusja  19:49, 30 gru 2016 (CET) Ostrzegam, iż kolejna próba przesłania artykułu o czerwonej ręce zakończy się zablokowaniem konta na kilka dni. Wyraźnie zaznaczyłem powody, dla których hasło nie pasuje na Ossusa, Ty dalej je wrzucasz i nie podejmujesz rozmowy. --signstraznik.png Totus Dyskusja  19:57, 30 gru 2016 (CET)

AT-ST

Czoem. Wycofałem Twoje edycji z hasła o AT-ST, z dwóch powodów. Po pierwsze, hasła piszemy z punktu widzenia uniwersum, nie naszego świata (wyjątkiem są oczywiscie wszystkie artykuły o źródłach, twórcach, aktorach i tak dalej oraz sekcje "Poza światem Gwiezdnych wojen"). Więc AT-ST było na księżycu Jedha, a nie AT-ST pojawiło się w filmie. Po drugie, wsadziłeś tę informację tuż przed przypis odsyłający do Utraconych gwiazd, a wystąpienie w filmie nie ma nic wspólnego z tą książką i po prostu byłoby myląca informacją. Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  21:31, 5 sty 2017 (CET)

Mustafar

Hej! Wycofałem twoją edycję w haśle Mustafar ze względu na to, iż artykuł nie jest napisany wyłącznie na podstawie kanonicznych źródeł, a szablon który chciałeś dodać właśnie to sugerował.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 12:05, 6 sty 2017 (CET)

Ponownie cofam edycję z tego samego cały czas powodu. Nie rozumiem po co kolejny raz piszesz dokładnie to samo, skoro wycofano to już dwa razy.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 12:25, 6 sty 2017 (CET)
Darth Kwiatkowski ma w tym przypadku pełną rację. Hasło zawiera informacje z Legend, dlatego też nie może być oznaczone znacznikiem kanon. Dalsze próby forsowania tego, pomimo wyjaśnienia, zakończą się krótkim odpoczynkiem od ossusa.--signstraznik.png Totus Dyskusja  12:27, 6 sty 2017 (CET)

Czas przeszły

Czoem. Przypominam, ze artykuły piszemy w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym (czyli "Zginął na Scarif", a nie "Ginie na Scarif"). --signstraznik.png Totus Dyskusja  12:19, 6 sty 2017 (CET)

Daty

Hej! Taka drobna uwaga. Wszystkie daty w Gwiezdnych Wojnach zapisujemy ze spacją (np. 0 BBY) i dodatkowo jeśli wpisujesz je w artykułach, to linkuje je za pomocą kwadratowych nawiasów (np. [[0 BBY]]). Pozdrawiam--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 13:59, 6 sty 2017 (CET)

Drobne

Czoem. Wszystko na ossusie piszemy w oparciu o źródła. Dlatego też wszystkie dodawane przez Ciebie informacje muszą być nimi podparte (zwłaszcza, gdy są one nieoczywiste, np. według mojej wiedzy nigdzie w nowym kanonie nie ma jeszcze potwierdzenia, że Boba przeżył, albo że Phasma zginęła na Starkillerze). Dodatkowo nie opisujemy fanowskich teorii, ani nic tego typu, gdyż wyrastają one jak grzyby po deszczu zazwyczaj i nigdy nie mają wiele spólnego z oficjalnym kanonem. Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  15:53, 6 sty 2017 (CET)

Plaaneta pochodzenia Yody

Nie wiem skąd wziąłeś informację o jego planecie pochodzenia Yody. Nigdzie nie zostało to podane. To że dana istota przebywała na jakiejś planecie nie oznacza, że z niej pochodziła. Bibliotekę Ossus tworzymy na podstawie źródeł a nie własnych domysłów. --Kwazi93 (dyskusja) 17:44, 6 sty 2017 (CET)

Ruescott Melshi

Czoem. Fajnie, że piszesz artykuły na ossusie, ale przed rozpoczęciem pracy powinieneś zapoznac się z zasadami linkowanymi w wiadomości powitalnej. Twoje hasło o Ruescott Melshi w obecnej formie nie ma racji bytu na Ossusie, bo nie dość, że zawiera szczątkowe informacje, to nie zawiera praktycznie żadnego z elementów jakie powinno zawierać pełne hasło. Porównaj je sobie z dowolnym innym hasłem (nawet o innej postaci z Łotra, np. Baze Malbus). Jeżeli hasło do niedzieli do zostanie uzupełnione to:

  • Źródła (najważniejsze)
  • Kategorie
  • Interwiki

To zostanie usunięte. Nie idziemy w naszej encyklopedii na ilość, lecz na jakość, dlatego też hasło, które nie spełnia minimalnych standardów nie przejdzie. W razie pytań jakiś, pisz śmiało do mnie na mojej stronie dyskusji. P.S. Nie nazywamy haseł na zasadzie "Stopień + nazwisko". Zawsze jest to "imię + nazwisko", ewentualnie tylko imię/nazwisko, jeśli drugie nie jest znane. Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  18:07, 6 sty 2017 (CET)

Ponawiam prośbę innych użytkowników: przed dalszymi edycjami zapoznaj się nieco szerzej z działem pomocy i zasadami Biblioteki. Doceniamy chęci, jednak niemal wszystkie Twoje dotychczasowe edycje muszą być poprawiane lub wycofywane. Ignorujesz uwagi w swojej dyskusji, po usunięciu dodanych przez Ciebie informacji czy plików wstawiasz je ponownie bez żadnych poprawek i prób wyjaśnienia sytuacji. Przypominam: hasła piszemy w czasie przeszłym, podajemy źródła dodawanych informacji. Nie dokonujemy poprawek poprzez wycofywanie tego, co poprawił już ktoś inny - forsowanie swojej wersji powoduje tylko tyle, że wszyscy niepotrzebnie tracą czas. Przed przesłaniem pliku zapoznaj się proszę z przynajmniej podstawowymi wymaganiami, które są opisane na tej stronie. Wszystkie niezbędne linki znajdują się zresztą na stronie, którą widzisz podczas przesyłania pliku, wystarczy więc odrobina chęci by się z nimi zapoznać. Będziemy w miarę możliwości pomagać i poprawiać różne błędy, ale musisz wykazać się pewną inicjatywą.--signstraznik.png Mario Dyskusja  19:31, 6 sty 2017 (CET)


Grafiki

Temple5.jpg

Witaj. Widzę, że nie radzisz sobie z obsługą grafik. Musisz wiedzieć, że istnieją strony pomocy, które opisują, jak należy postępować z plikami. Przeczytaj więc koniecznie:

Jeśli po lekturze masz dalsze pytania, zapytaj innych Archiwistów w Sali Zgromadzeń albo poproś o pomoc któregoś ze Strażników. Bardziej doświadczeni Archiwiści również przyjdą Ci z pomocą.

Bardzo proszę o zastosowanie się do tej informacji. Dalsze niewłaściwe postępowanie z wgrywaniem/opisem plików graficznych może przysporzyć niepotrzebnej pracy administratorom, a dla Ciebie skończyć się ograniczeniem możliwości edycji w Bibliotece Ossus.

Pozdrawiam, Totus

Wiesz, usuwanie szablonu ze strony zamiast go wypelnienie nie rozwiązuje problemu xP Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  12:31, 8 sty 2017 (CET)

Kolejne wypisywanie bzdur w szablonie grafik będzie miało swoje konsekwencje. Serio. Przeczytaj to co jest linkowanie powyżej. Bo wypisujesz bzdury. "Kategoria:Dobra"? "Licencja:Dobra"? Każdy miewał trudne początki na ossusie, ale bez jakichkolwiek chęci poprawy z Twojej strony, nie ma to najmniejszego sensu. I na przyszłość. W źródle ma się pojawić faktycznie źródło grafiki (czyli film, odcinek serialu, książka, komiks gdzie się pierwotnie pojawiła). Wookieepedia nie jest źródłem. Dodatkowo, przed dodaniem jakiegoś szablonu do artykułu warto by przeczytać jak on działa i do czego służy. Szablon Wersja sluży do przełączania między wersjami kanonicznymi i legendarnymi danego zagadnienia, Omri występuje tylko w kanonie, więc ten szablon nie ma tam racji bytu. Dodatkowo, jak wklejasz infoboks, to wklejaj cały kod szablonu w wersji niezmienionej, i tak wyświetlane będą tlyko wypełnione parametry. Pozdrawiam. --signstraznik.png Totus Dyskusja  13:36, 8 sty 2017 (CET)

Uwagi

Czoem. Po pierwsze. NIE MOŻESZ przesyłać grafik z niewypełnionym szablonem pliku, albo z parametrami w stylu "nieznane", gdyż przesyłać grafiki wolno tylko te, co do których źródła mamy pewność, a co za tym idzie, znamy autora. Poza tym Pamiętaj o kategoryzacji, zarówno grafik jak i artykułów. Ale najważniejsze. Na ossusioe piszemy jedynie na podstawie źródeł, więc każdy przez nas napisany artykuł, czy też jego fragment musi być podparty odpowiednim wpisem do sekcji źródła (i najlepiej przypisem). Inaczej nie mamy jak sprawdzić prawdziwości informacji, a same edycje często są po prostu wycofywane. Widzę, że idzie Ci coraz lepiej, ale serio, przeczytaj linki zawarte w wiadomości powitalnej. Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  20:35, 8 sty 2017 (CET)

Blokada

Pomimo wielokrotnego zwracania Ci uwagi na te same błędy, ciągle je powielasz i nawet nie próbujesz dojść do tego co było źle. Idzie Ci lepiej, niż na początku, ale mimo wyraźnych wiadomości, wciąż nie dodajesz kategorii, źródła zawarte w hasłach przez Ciebie stworzonych są szczątkowe lub ich brak, przez co istnieje przekonanie, że nie tworzysz ich bezpośrednio na podstawie źródeł, lecz na bazie innych stron/opracowań (inaczej byłbyś w stanie wszystko to dodać). Wyraźnie zwracałem ci uwagę na konieczność wklejania całego szablonu infoboksu, dalej dodajesz jakieś przerobione wersje. Tak samo grafiki. To że napiszesz coś caps lockiem, nie oznacza, że nagle tranie się to poprawne. Nie możesz wysyłać grafik, których źródła nie znasz. Gdyby to byłby tylko podstawowe błędy, to pół biedy, można je poprawić i zwrócić na nie uwagę. Ale Ty w ogóle sobie z tych uwag nic nie robisz, dlatego też masz 3 dni na przemyślenie swojego postępowania. Cieszymy się z każdego nowego Archiwisty na Ossusie, ale jednak każdy z nich musi przyswoić podstawy. Pozdrawiam, --signstraznik.png Totus Dyskusja  21:31, 8 sty 2017 (CET)

Ostatnie ostrzeżenie

Jest to ostatnie ostrzeżenie ode mnie. Kolejne zachowanie tego typu poskutkuje naprawdę długim odpoczynkiem od ossusa. Więc radzę się zastanowić i przemyśleć swoje zachowanie. Jeśli coś co napisałeś/dodałeś zostało usunięte, to nie dlatego, żeby Ci zrobić na złość. Oznacza to, że po prostu zrobiłeś coś źle, do tego stopnia, że poprawianie tego zajęło by więcej czasu i energii, niż napisanie od zera. Jak mówiłem, wookieepedia nie jest źródłem. A Twoje hasło o Taul powodowało poważne podejrzenia, ze napisałeś je przynajmniej częściowo w oparciu o stronę na wookieepedii (i to w dodatku o stronę legendarną, czyli mieszasz dwa kanony). Jeżeli masz z czymś problem, lub czegoś nie rozumiesz, to napisz do mnie, albo któregokolwiek ze strażników, to Ci pomożemy i wytłumaczymy. Ale inicjatywa musi wyjść z Twojej strony. Usuwanie szablonu grafiki, czy wypisywanie tam bzdur (nie jesteś rysownikiem komiksu, więc grafika nie jest Twojego autorstwa, a sama grafika nie pochodzi pierwotnie z wookieepedii, lecz z komiksu jakiegoś) nie spowoduje, że grafika nagle zostanie dobrze przesłana. To są całkowite podstawy, które musi ogarnąć każdy, kto chce pisać na ossusie. Teraz blokada 2-godzina, abyś przeczytał tę wiadomość i ją sobie przyswoił. Pozdrawiam, --signstraznik.png Totus Dyskusja  19:28, 12 sty 2017 (CET)

Jest lepiej

Widzę, że wziąłeś sobie do serca jednak uwagi i lepiej Ci idzie. Nie usuwaj jednak żadnych parametrów z szablonu grafika, jaki ląduje się przy przesyłaniu plików, a w parametrze licencja wpisuj po prostu "cytat", bo działa to na bazie słów kluczy. No i pamiętaj o kategoriach, zarówno do grafik, jak i stron. Ale mam pytanie skąd informacja, że Omri ma cokolwiek wspólnego z bazą starkiller, czy miejscem pobytu Luke'a? Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  18:17, 13 sty 2017 (CET)

To samo któryś już raz

Hej! Totus jest na chwilowej przerwie, więc postaram się za niego powtórzyć standardową już kwestię. Na Ossusie każdy artykuł musi mieć źródła, kategorię, interwiki. Jest to podstawa artykułu i bez tego będą one usuwane. Tak samo z grafikami. Jest lepiej ale w dalszym ciągu nie wypełniasz ich prawidłowo. Usuwasz wszystko co nie jest wypełnione, a pozostałość wypełniasz w większości źle. Istnieją na Ossusie strony pomocy. Przeczytanie ich zajmie cię góra 30 minut, a po tym wszystkim będziesz miał o wiele mniejsze problemy ze swoją działalnością. Jeśli w dalszym ciągu nic nie zrozumiesz, spoglądaj na inne artykuły/grafiki i przerabiaj je zgodnie ze swoimi potrzebami. Dodam jeszcze, że nie rozumiem sensu załadowywania tego samego pliku 3/4 razy, skoro nic w jego treści nawet nie zmieniasz. Jeśli twoje postępowanie będzie w dalszym ciągu takie same, zostaniesz zablokowany ponownie, lecz pamiętaj że tym razem nie będą to już jeden czy dwa dni, bo cierpliwość każdego ze strażników kiedyś się kończy. W razie kłopotów czy prośby o pomoc napisz do mnie lub któregoś ze strażników, a chętnie Ci pomożemy, musisz wykazać jedynie odrobinę inicjatywy ze swojej strony.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 23:23, 14 sty 2017 (CET)

Wysmarowałem już dłuższą odpowiedź, ale Darth kwiatkowski mnie ubiegł z edycją, więc podsumuję w skrócie. Bez źródeł hasła będą kasowane. Wiesz na podstawie jakiej książki, filmu czy komiksu dodajesz informacje i to musi znaleźć się w artykule, inaczej zostanie on usunięty. Na ten moment to są informacje wyssane z palca. To samo dotyczy grafik. Źródło to oficjalny produkt Lucasfilmu, gra, serial, komiks, nie przypadkowa strona internetowa, która nie jest autorem tej grafiki. Kategoria to również absolutna podstawa i można ją bardzo łatwo sprawdzić zaglądając do dowolnego innego hasła o podobnej tematyce. Licencję dodajemy wpisując słowo "cytat". Nazwy statków zapisujemy w oryginale, po angielsku. Mniejsza już z interwiki, to jest sprawa drugorzędna, ale źródła to absolutna podstawa, na której opiera się cała Biblioteka. Druga podstawa to nauka - mało kto radzi sobie na początku z edytowaniem, ale po to mamy strony pomocy, po to piszemy uwagi w dyskusjach i poprawiamy błędy w artykułach, żeby nowi użytkownicy stopniowo się uczyli. Można poprosić o pomoc, można o coś zapytać, można zajrzeć jak coś zrobiono w innych artykułach. Ale my nie będziemy poprawiać i pomagać, jeśli nie ma żadnej poprawy, a kolejne uwagi są ignorowane. Doceniamy edycje i chęć pomocy, ale jeśli nasze próby pomocy odbijają się od ściany, będziemy wyciągać konsekwencje w postaci blokowania możliwości edycji. Pozdrawiam, --signstraznik.png Mario Dyskusja  23:47, 14 sty 2017 (CET)
Artykuł o Ten Numbie został poprawiony, ponieważ znalazłem do niego źródło, niemniej część informacji prawdopodobnie zostanie usunięta. W źródłach podałeś Powrót Jedi, gdzie nie padają żadne informacje na temat tej postaci, nawet jej imię. Nie podałeś też żadnych źródeł potwierdzających, że był członkiem Nowej Republiki czy Ruchu Oporu. Takich informacji nie ma nawet na Wookieepedii, choć oczywiście ona nie jest źródłem samym w sobie. Ponadto znowu popełniłeś te same błędy przy przesyłaniu grafiki, nie wspominając o braku kategorii i mnóstwie błędów formatowania w hasłach. Naprawdę, poprzeglądaj jak wyglądają inne artykuły, przecież wszystko można łatwo sprawdzić albo zwyczajnie zapytać.--signstraznik.png Mario Dyskusja  00:06, 15 sty 2017 (CET)

Prolog... i epilog?

Witaj! Piszę do Ciebie pierwszą wiadomość i mam nadzieję, że zostanie ona wzięta na poważnie, gdyż bardzo nie lubię powtarzać tego co już pisałem wcześniej. Jak parę osób przede mną napisało w Twojej dyskusji, Biblioteka Ossus ma swoje normy i zasady, do których każdy użytkownik, nie ma tutaj wyjątków, musi się stosować. Wyraźnie pokazałeś, że za nic masz uwagi innych, którzy pokazują Ci co i jak powinieneś robić, jeśli już chcesz to robić. Możliwe, że nie zrozumiałeś tego co inni użytkownicy Ci przekazali, no trudno zdarza się. Jednakże, nikt nie jest doskonały od pierwszej edycji i naprawdę wystarczy odrobina dobrych chęci i można poprawić jakość swojej pracy.

Jak wielokrotnie zostało Ci to napisane w wiadomościach:

  • Wookieepedia nie jest źródłem. Wszystko co dodajesz artykułów musi zostać podparte informacjami na podstawie licencjonowanych materiałów wydanych przez Lucasfilm Ltd..
  • Nie dodajemy informacji wyssanych z palca typu: jakiś klon był jedynym szturmowcem w Imperium. Nie było tak, gdyż klonów szturmowców było mnóstwo. Następny przykład: pilot Rebelii należał do Nowej Republiki i Ruchu Oporo - skąd to się wzięło? banialuki, nie potwierdzone w żadnym źródle. Biblioteka Ossus to nie miejsce na fanon.
  • Przesyłanie grafik po milion razy jest bezcelowe jeśli nie umiesz tego robić.
  • Hasła muszą mieć określony standard, jeśli nie mają zostają usuwane.
  • Na Ossusie nazwy statków kosmicznych podajemy w języku angielskim. Nie stosujemy polskich tłumaczeń, które różnią się w zależności od osoby, która tłumaczyła dane źródło.

Nie jestem pewien czy nie było czegoś jeszcze, ale już nie pamiętam całej treści zapisanej w Twojej dyskusji, która jest już dość pokaźna (a którą musiałem przeczytać) jak na tak krótki czas pobytu tutaj. Dodam od siebie, że jeśli nie przyswoisz sobie wszystkiego co jest w dziale pomocy to zostaniesz zablokowany, przeze mnie, na czas nieokreślony. Po dwóch banach i kilkunastu wiadomościach z instrukcjami czas na zabawę się skończył, a ja nie zamierzam tracić czasu na poprawianie lub ratowanie haseł, które nie mają minimalnego standardu. Taka praca jest bezcelowa i można ją zastąpić czymś bardziej produktywnym. Mam nadzieję, że mój przekaz do Ciebie dotrze, bo nie zwykłem prosić o przestrzeganie zasad. Pozdrawiam, --signstraznik.png Melethron Dyskusja  02:12, 15 sty 2017 (CET)

Dalej to samo

Hej! W dalszym ciągu robisz te same błędy. Piszesz artykuły bez podawania ich źródeł i wypełniasz grafiki korzystając ze zmienionego przez siebie szablonu. Każdy artykuł, który nie ma podanego źródła, będzie najzwyczajniej usuwany, gdyż takie mamy na Ossusie zasady. Z grafikami podobnie. Nie stawiamy tu na ilość lecz na jakość, więc ponownie proszę, abyś przeczytał ostatnie wpisy na twojej dyskusji i postarał się przestrzegać wymienionych ci wskazówek.--Darth Kwiatkowski (dyskusja) 21:32, 15 sty 2017 (CET)

Koniec zabawy

Ponieważ nie ma żadnej poprawy ani widoków na to, że coś się zmieni, właśnie sam się wykluczyłeś z Ossusa. Czwarty ban musiał już być na stałe. signstraznik.png DantE Dyskusja  21:38, 15 sty 2017 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!