Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Dyskusja szablonu:Nowe

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Przypominam, że ten szablon jest dostępny do edycji dla wszystkich i można go aktualizować. Dodawane tu hasła nie muszą być kompletne, mogą zawierać szablony do poszerzenia itp., jednak powinny być odpowiednio zredagowane, bez żadnych baboli. Jeżeli rzucą wam się w oczy nowe, warte wzmianki artykuły, śmiało je dodawajcie - oczywiście z umiarem, nie chodzi o to, żeby dodawać u wszystko czy forsować własne artykuły, albo w ogóle pisać jakieś stuby pod kątem umieszczenia w szablonie. Rzecz w tym, żeby wypromować nowe hasła o mniej popularnych czy znanych zagadnieniach, które normalnie szybko giną w czeluściach Ossusa, a my nie zawsze mamy czas, żeby pilnować tych wszystkich szablonów i regularnie je uzupełniać.--signstraznik.png Mario Dyskusja  21:06, 4 sty 2016 (CET)

Ping.--signstraznik.png Mario Dyskusja  00:43, 17 sie 2016 (CEST)

Prośba...

...do tych, którzy chcą dodawać hasła do listy. Zamiast wstawiać nowe hasła jako kolejne pozycje do losowania, podmieniajcie starsze hasła na nowsze. Nie ma sensu wstawiać do losowania więcej niż 4 pozycji, bo im więcej ich jest, tym mniejsza szansa, że dane hasło się pokaże.--signstraznik.png Totus Dyskusja  21:31, 19 maj 2018 (CEST)

Generalnie ja proponowałbym zablokowanie szablonu dla wszystkich użytkowników. Stanowi on część strony głównej i to co ukazuje powinno być ściśle kontrolowane przez administrację, a zatem hasła, które na nim widnieją winny mieć jakiś standard. --signstraznik.png Melethron Dyskusja  04:57, 20 maj 2018 (CEST)
Blokowanie nie ma sensu, bo nie ma komu tego regularnie zmieniać. Kiedyś zajmowałem się tym ja, potem Kwiatkowski, ale każdego w końcu dopadało życie i się nie wyrabiał i odpuszczał. A tak to są chociaż jakieś zmiany.--signstraznik.png Totus Dyskusja  08:41, 20 maj 2018 (CEST)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!