Ekipa Biblioteki Ossus życzy Wam Wesołych Świąt! Niech Moc będzie z Wami!LEGO Star Wars (magazyn)

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Jokasta2.png
Obiekt, który nie jest u nas zarejestrowany, nie istnieje.

Ten artykuł zawiera treści niezgodne z porządkiem zarówno kanonu jak i Legend.


Opisane tu zagadnienia nie należą do kanonu, jak również stoją w sprzeczności z porządkiem wydarzeń z Legend (Expanded Universe).

Ten fragment artykułu wymaga poszerzenia o: wydanie oryginalne.
Kenobi szablon.png
Młody Jedi, Darth Vader... zdradził i zabił twego ojca.

Ten artykuł wymaga aktualizacji.


To hasło wymaga uzupełnienia o informacje z niedawno opublikowanych źródeł lub wiadomości. W związku może być ono niekompletne oraz zawierać treści, które w świetle nowych informacji są uznawane za błędne.

Logo LSWMagazyn.jpg
LEGO Star Wars
Redakcja Katarzyna Sobieraj
Wydawnictwo Egmont Polska
Lata wydawania Od 30 lipca 2015
ISSN 2449-9692
Liczba stron 36
Cena 10,99 PLN
Cykl wydawania Miesięcznik


LEGO Star Wars to publikowany przez wydawnictwo Egmont Polska miesięcznik w całości poświęcony LEGO. Magazyn przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Czasopismo kosztuje 10,99 PLN i liczy 36 strony. Pierwszy numer trafił do sprzedaży 30 lipca 2015 roku. Redaktorem miesięcznika jest Katarzyna Sobieraj.

Opis

Oficjalny miesięcznik LEGO ® Star Wars TM to magazyn dla chłopców w wieku 5-9 lat – nie tylko dla fanów świata Star Wars ale też kolekcjonerów klocków LEGO.

Nowy magazyn w niezwykle zabawny sposób rozwija ich pasje. Czytelnicy znajdą w nim: komiksy, prezentacje filmowych pojazdów i bohaterów, ciekawostki ze świata Star Wars, zagadki Yody oraz wiele innych zadań doskonalących Moc godnych uczniów Jedi. Nie brakuje też atrakcji dla fanów wspaniałych konstrukcji LEGO – magazyn pokazuje, jak samodzielnie zbudować kosmiczny pojazd i jak dzięki swoim budowlom przenieść się do świata Star Wars. W każdym numerze jest konkurs, w którym można wygrać fantastyczne nagrody LEGO. Do każdego wydania jest dołączona saszetka z klockami LEGO tworzącymi nową i niezwykłą kolekcję![1]

Zawartość

Każdy numer magazynu zawierać ma komiksy, prezentacje filmowych pojazdów i bohaterów, ciekawostki ze świata Gwiezdnych wojen, zagadki Yody oraz mini zestawy pojazdów LEGO wraz z instrukcją.

Wydane numery

2015

2016

Przypisy

Linki zewnętrzne


Magazyn LEGO Star Wars
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!