Zapraszamy na kanał Biblioteki Ossus na YouTube!


Trax Bonkik

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Anakin dodopracowania.png
Życie wydaje się prostsze, kiedy coś naprawiasz.

Ten artykuł wymaga dopracowania.


Prosimy, dopracuj go pod względem języka i formy, korzystając z zaleceń edycyjnych. W tym artykule należy: zredagować, dodać grafikę, interwiki.

Trax Bonkik
Miejsce pochodzenia: Rodia
Rasa: Rodianin
Wzrost: 170 cm
Kolor oczu: Czarne
Trax i jego starszy brat Pax byli niewolnikami. Przechodząc od właściciela do właściciela, dowiedzieli się, że jako umiejętność niezbędna w celu zwiększenia ich wartości, działa przede wszystkim mechanika. Znaleźli się w rękach zawodnika Boonta Eve Classic Marsa Guo. Guo zmuszał braci do pracy przy jego Ścigaczu.

Pax zaprzyjaźnił się z Teemto Pagaliesem, innym zawodnikiem. Uprzejmy Pagalies był zdecydowanym przeciwnikiem niewolnictwa, szczególnie od czasu kiedy zakochał się w Ann Gella, niewolniczki Twi'lekanka Sebulby. Tuż przed Boonta Eve Classic, impulsywny Trax wdał się w ostrą dyskusję z Guo. Mars pokonał Traxa bezlitośnie i przysiągł, że po Boonta Eve Classic ma zamiar sprzedać go. Pax obawiał, że straci swego brata, a także wiedział, że Guo miał oko na masażystki Sebulby. Powiedział Teemto, że Mars był prawdopodobnie sprzeda Traxa i weźmie pieniądze na zakup Ann Gelli. Teemto początkowo nie chciał się zaangażować, ale w końcu uległ.

Kiedy ich pierwszy właściciel zginął kupił ich Sebulba, lecz Teemto wykupił Paxa. Bracia już nigdy się nie spotkali.

Źródła


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!