Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Gilad Pellaeon/Legendy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Niezłe hasełko! Jeszcze grafika i może mogłoby być następnym polecanym? --Yako 19:42, 7 gru 2006 (CET)

Było by mi milo :)--Ainka 20:27, 7 gru 2006 (CET)

Ale trzeba by przedtem dopracować edytorsko - język, składnia, wikiskładnia (boldowanie, linki) i nazewnictwo. Jak już polecać, to doszlifowane :) NLoriel 20:53, 7 gru 2006 (CET)
Owszem, owszem, widzę, że dyskusja pochodzi z 2006, ale dopowiem. Art nadal nadaje się na polecany, z tym, że:
  • trza uzupełnić źródła
  • za dużo czerwieni
--AvedDyskusja-Wkład 16:29, 8 cze 2008 (CEST)
I trzeba dopisać jeszcze wiele rzeczy z "Dziedzictwa Mocy". I więcej grafik. signstraznik.png Sky Dyskusja  17:03, 8 cze 2008 (CEST)

Pellaeon 2016

Podobnie jak przy Jade - biorę okres od narodzin aż po póki co okres kampanii Thrawna, prace będą równolegle prowadzone wraz z notatkami przy Jade i Thrawnie. Osoby chcące poszerzyć biografię na okres po ponownym zepchnięciu Imperium do defensywy aż do Drugiej Galaktycznej Wojny Domowej mile widziane przy pomocy :) Piett (dyskusja) 14:23, 22 sty 2016 (CET)

Blokada zbioru grafik

Mam prośbę by ktoś z uprawnieniami przynajmniej Strażnika rozwiązał ten problem. Istnieje od 2009 zbiór grafik dotyczących tej postaci - http://ossus.pl/biblioteka/Kategoria:Grafika:Gilad_Pellaeon . Problem jest tego typu że nie ważne jak to spróbuję zedytować na stronie hasła stale link prowadzi do jakieś pustej strony - Tworzenie Kategoria:Grafika:Gilad Pellaeon/Legendy . Sytuacja o tyle nielogiczna że 1) Pellaon ma grafiki tylko w wersji Expanded Universe B) Inne strony jak np. zbiór grafik Hana Solo nie ma takiego podziału, w jednym zbiorze są zarówno grafiki z uniwersum EU jak i z uniwersum Walta Disneya. W efekcie tego jest martwy link do działu Grafiki przy liście źródeł. Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Piett (dyskusja) 08:54, 14 lut 2020 (CET)

Naprawione. Kwestia ułomności szablonu grafiki. Po przenosinach strony na /Legendy ktoś zapomniał dołożyć parametr do szablonu, żeby odnosił on do właściwej kategorii. Szablon domyślnie prowadzi do Kategoria:Grafika:Nazwa strony, więc przy stronach z ukośnikiem trzeba go ręcznie nadpisywać. --signstraznik.png Totus Dyskusja  10:09, 14 lut 2020 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!