Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Archiwista:Piett

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Symbol Imperium.jpg
Piett
Data i miejsce narodzin: 1989, Warszawa
Rasa: Człowiek
Wzrost: 184 cm
Kolor włosów: ciemne
Kolor oczu: Brązowe
Przynależność:

Zagorzałym fanem Star Wars jestem od 2002 roku kiedy w telewizji puszczono "Nową Nadzieję. Wierny sługa Imperium Galaktycznego :).

Moje hasła

  • Sporo już tego było.

Masa haseł w kategorii: Imperialni oficerowie:)

Artykuły najbardziej docenione przez czytelników:

-Postacie:

-Wydarzenia:

-Pozostałe:

Z kronikarskiego obowiązku pragnę poinformować że biografię Dartha Maula napisałem przed serialem The Clone Wars. Nie ponoszę odpowiedzialności za spadek jakości biografii po wybrykach twórców tego tworu :).

Obecnie realizowane główne projekty

W lutym 2020 powróciłem to zaległych artykułów które zostawiłem dawno bez opieki. Planuje przy okazji okazyjnie realizować poboczne rzeczy w tym uzupełnianie czerwonych pól w tych artykułach, jednak nie powinno stanąć przed priorytetem kontynuowania projektów przewodnich. nie zmienia to faktu praca namd nimi będzie bardzo długa zanim uznam je za kompletne na miarę możliwości, tym nie mniej nie planuje robić przerw porównywalnych z tym co się działo wcześniej.

Widmo przeszłości

Planuję na pewno realnie poprawiać lub uzupełniać moje dawne prace na Ossusie pod kątem czy dalej spełniają swoje zadanie jako dobre źródła.

Wizja przyszłości

Zgodnie z dawną aktywnością planuje skupiać się na artykułach związanych z państwem imperialnym z naciskiem na jego wizje z Expanded Universe, jednak te nie są w tej chwili priorytetem i nie oflagowuję by nie było potem afer z blokowaniem.

Aczkolwiek najprawdopodobniej te artykuły mogą iść na pierwszy ogień z możliwością zaawansowania wczesnych notatek w coś pełniejszego:


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!