Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja:Revan/Legendy

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Artykuł polecany!

To hasło zostało artykułem polecanym w wyniku głosowania z kwietnia 2007. Artykuł znajdował się na stronie głównej Biblioteki Ossus w dniach 26 kwietnia - 24 maj 2007.

Stara dyskusja dostępna tutaj.

WAŻNE! Jeśli chcesz edytować, to...

Jeśli ktoś chciałby edytować hasło Revan, to najlepiej walić na gg do któregoś ze Strażników :) Niestety Revan jeszcze przez jakiś czas będzie zablokowany, bo echo naszego zagranicznego (prawdopodobnie) kolegi-wandala wciąż pobrzmiewa, a nie chcemy, by nam zasyfił bazę całkowicie. signstraznik.png Sky Dyskusja  23:57, 21 kwi 2008 (CEST)

Myślę, że minęło już wystarczająco dużo czasu i nie ma sensu dalej blokować tego hasła, zwłaszcza, że mimo wszystko jest w nim parę rzeczy do zrobienia.--signjedi.png Mario Dyskusja  17:21, 13 gru 2009 (CET)

Wizerunek Revan z TORa - Spoiler

Nie wiem czy powinno się już teraz zmieniać zdjęcie Revana w infoboxie, które pochodzi z gry TOR. Tym bardziej że gra jeszcze nie miała premiery, nie mówiąc o spoilerowaniu fabuły gry. --Adakus 21:27, 13 gru 2011 (CET)

Jeżeli masz na myśli kanoniczność, to ja nie widzę problemu - gra będzie miała swoją premierę za kilka dni (a early access już się rozpoczął), więc już tej twarzy nie zmienią. Co do spoilerów, to kiedy umieści się tu info z TORa, rzeczywiście trzeba będzie dać odpowiedni szablon. Nie powinno to jednak zaważyć na aktualności hasła. signstraznik.png Kasa Dyskusja  22:14, 13 gru 2011 (CET)
Zgadzam się z Adakusem! Ten kto wstawił to zdjęcie, właśnie zepsuł mi niespodziankę jaka czekała na mnie w TORze!Tymonello 18:27, 24 lut 2012 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!