Niech Moc będzie z Wami!Dyskusja Archiwisty:Darth Plagueis the Wise

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Jeśli ktoś chce, można się ze mną kontaktować również przez Discord. Na serwerze „Rycerze Ossusa” można mnie znaleźć również pod nickiem Darth Plagueis the Wise. Zawsze chętnie pomogę. ;)


Witaj Darth Plagueis the Wise!

Han Solo.jpg

Witam w Bibliotece Ossus! Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić. Jeśli chcesz pisać nowe hasła lub edytować już istniejące, a nie masz doświadczenia z systemem Wiki, to koniecznie zapoznaj się z działem pomocy Biblioteki Ossus.

Po prawej stronie centrum pomocy widnieje menu z listą wszystkich stron zawierających zasady Biblioteki i porady dla edytujących. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci oszczędzić w przyszłości czas i uniknąć wielu powszechnych błędów.


Zacznij naukę od zapoznania się z podstawowymi zasadami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami.

Pamiętaj o podstawach: pisz samodzielnie i bezpośrednio na podstawie źródeł, pamiętaj o encyklopedyczności i obiektywności.

Stosuj podgląd: tworząc lub edytując hasło, korzystaj z opcji "Pokaż podgląd", która pozwoli Ci podejrzeć stan artykułu przed zapisem. Pozwoli Ci to uniknąć konieczności wielokrotnych edycji, jeśli popełnisz jakiś błąd lub zapomnisz o dodaniu pewnych informacji.

Jeśli masz pytania: zadaj je w Sali Zgromadzeń. Możesz też poprosić o pomoc Strażników Biblioteki, zadając pytanie na ich stronie dyskusji. Podpisz swoją wypowiedź czterema tyldami (~~~~), aby ułatwić im udzielenie odpowiedzi!

Najlepszą nauką jest przeglądanie zasobów Biblioteki. Zanim napiszesz swoje hasło - popatrz, jak wyglądają inne - dotyczy to zarówno samego stylu haseł, jak i ich budowy, którą możesz podejrzeć za pomocą opcji "Edytuj".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się Biblioteka i pomożesz w jej rozwoju, stając się aktywnym Archiwistą.

Nie zapomnij napisać jak się o nas dowiedziałeś / dowiedziałaś!
Pozdrawiam, Felucian1

Archiwum: 1 / 2

Chyba

Wszystkie odblokowałem. Jak skończysz, daj znać, to je poblokujemy znowu. Pozdr. --signstraznik.png Totus Dyskusja  14:59, 10 gru 2020 (CET)

Szablony

Widzę że się znasz na szablonach mam prośbę wypowiedz się w tym temacie Forum:Szablon:Serial. Mam pytanie czy podjąłbyś się stworzenia takiego szablonu? --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  13:12, 13 gru 2020 (CET)

Odp

Aaale serio? Znaczy ja wgl nauczyłem się dodawać przypisy ze strony na pomocy, nie? A tam było, że żeby dodać przypis o takiej samej treści, ale żeby się nie zrobiły dwa osobne, to trzeba... Czyli tam po "<ref name=" nie trzeba wpisywać koniecznie "PrzypisX". To nie wiedziałem... --GoodBear2600 (dyskusja) 16:12, 13 sty 2021 (CET)

Re: Interwiki

Dzięki za podrzucenie linku poczytam i zobaczę czy będę mógł to zrobić jeżeli będę miał jakieś pytania lub problemy odezwę się. --signstraznik.png Kwazi93 Dyskusja  16:54, 20 sty 2021 (CET)

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!