Niech Moc będzie z Wami!Jango Fett: Łowy 4

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Jangoopen4.jpg
Jango Fett: Łowy 4
Scenariusz Haden Blackman
Rysunki Ramón F. Bachs
Tytuł oryginalny Jango Fett: Open Seasons 4
Wydanie USA Dark Horse Comics
4 września 2002
Okładka Ramón F. Bachs
Liczba zeszytów 4/4
Liczba stron 32
Cena 2,99$
Czas akcji Różny


Jango Fett: Łowy 4 to czwarty i ostatni zeszyt serii komiksów wydawanych przez Dark Horse Comics Jango Fett: Łowy. Opowiada o życiu Jango Fetta.

W Polsce zostanie wydany wraz z całą serią Jango Fett: Łowy w trzecim numerze wydania specjalnego Star Wars Komiks.

Streszczenie

W pałacu Dooku na Kholmie Hrabia spotyka się z Jangiem Fettem. Mandalorianin opowiada o wirusie, który wprowadził do organizmu Dooku, by mieć pewność, że umowa zostanie dotrzymana. Hrabia prosi jeszcze o opowiedzenie wydarzeń, które miały miejsce po ich spotkaniu na Galidraanie.

Jango po ataku Jedi dostaje się do niewoli i trafia do kopalni. Ucieka z niej i udaje się na Galidraan, gdzie z pałacu gubernatora kradnie zbroję i dowiaduje się, gdzie jest Vizsla. Udaje się za nim i w sprytny sposób dostaje się na pokład statku, którym podróżował dowódca Straży Śmierci. Po walce na pokładzie obaj trafiają do kapsuły ratunkowej i lądują na Korelii. Po krótkiej walce Jango zostaje ranny i pada na ziemię udając martwego. W tym czasie dzikie koty zabijają jego przeciwnika pozostawiając Janga w spokoju. Jakiś czas później dzieci budzą Fetta, a on odchodząc mówi, że idzie szukać pracy.

Po zakończeniu opowieści mówi Hrabiemu Dooku, że oprócz pieniędzy chce niezmodyfikowanego genetycznie klona, po czym udaje się do transportowca na planetę Kamino...

Bohaterowie

Wydanie zbiorcze


Jango Fett: Łowy
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!