Zapraszamy do udziału w XI konkursie


Biblioteka Ossus:Konkurs IX

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Witamy w dziewiątym konkursie Biblioteki Ossus. Tym razem konkurs polegać będzie na stworzeniu w Bibliotece najpotrzebniejszych haseł. Przygotowaliśmy listę, na jakie hasła czekamy i których stworzenie będziemy punktować. Lista jest dostępna na odpowiedniej stronie.

Czas trwania konkursu

Konkurs zaczyna się w poniedziałek, 9 kwietnia i trwa do 29 kwietnia, do godziny 0:00 (czyli do północy). Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w pierwszej połowie maja 2012.

Co jest do zrobienia?

Jury oceniać będzie poprawność edycji (pod względem językowym, użycia składni Wiki, a także merytorycznym). Jury oceniać będzie nie tylko ilość nowych haseł, ale przede wszystkim ich kompletność. Nie chcemy, aby na Ossusie zaroiło się od nowych stubów. Zatem stworzone hasła z listy można - też w ramach konkursu rozbudować. Czyli, wyjaśniając, jak najbardziej możliwy jest fakt, gdzie ktoś stworzy hasło, a ktoś inny je znacznie rozbuduje. Dzięki historii edycji - Jury będzie widziało jaki wkład włożył każdy z Archiwistów.

Jak wziąć udział?

propozycje swoich haseł do oceny proszę zgłaszać poniżej, w sekcji Zgłoszenia. UWAGA: Jury nie bierze pod uwagę innych edycji niż te zgłoszone poniżej. Robimy to według wzoru:

=== [[Archiwista:Nick|Nick]] ===
Moje nowe hasła:
#[[Millenium Falcon]]
#[[Thermal detonator]]

Moje rozbudowane hasła:
#[[Rankor]]

Jury

Werdykty Jury są ostateczne. Tylko członkowie Jury nie mogą brać udziału w konkursie. Pozostali Archiwiści, Jedi i Strażnicy mogą startować. :) Chodzi przecież o to, żeby rosła ilość ciekawych materiałów na Ossusie!

W skład Jury wchodzą:

Nagrody

Do wygrania są:

Pierwsze miejsce:

Drugie miejsce

 • Pracujemy nad nagrodą za drugie miejsce :)

Uwagi końcowe

Interesują nas tym razem hasła TYLKO z listy!

Przypominamy o tym, żeby nie blokować haseł szablonem {{WEdycji}}. Oczywiście można użyć tego szablonu, ale przez czas nie dłuższy niż 12 godzin. Po prostu tylko na autentyczny czas pisania hasła.

Na wszelkie pytania wszyscy członkowie Jury z pewnością chętnie odpowiedzą. Najlepiej pytać w Sali Zgromadzeń, w specjalnym wątku. A poniżej znajduje się miejsce na zgłoszenie haseł!

Werdykt

Jury w tym przypadku było jednogłośne - wygrywa Archiwista:Bartosz Bednarek, który bezdyskusyjnie najbardziej rozbudował zasoby Biblioteki. Ze względu na brak nagród za kolejne miejsca i w miarę zbliżony poziom pozostałych uczestników, kolejne miejsca nie zostały zdeterminowane. Ze zwycięzcą konkursu skontaktujemy się wkrótce w sprawie nagrody :)

Zgłoszenia

DarthMathias

Moje nowe hasła:

 1. Jinx

Han Solo

Moje nowe hasła:

 1. I-5YQ

Sceltos

Moje nowe hasła:

 1. Telekineza

Bartosz Bednarek

Moje nowe hasła:

 1. Boz Pity
 2. Geonosjański insekt mózgowy
 3. Lessu
 4. Nosaurianie
 5. Pierwsza bitwa o Felucję
 6. Druga bitwa o Kamino

Pan Kenobi

Moje nowe hasła:

 1. Ralph McQuarrie
 2. The New Essential Guide to Droids


Konkursy Biblioteki Ossus
[Pokaż/Ukryj]
I - II - III - IV - V - VI - Logo - VII - VIII - IX - X - Koszulki - XI

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!