Biblioteka Ossus:Konkurs I

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Zwycięzcy

Dnia 9.01. 2008 roku wyłoniono zwycięzców konkursu. Za bogate uzupełnienie i redakcję jednego z najważniejszych haseł w Bibliotece Ossus - Luke Skywalker. Miejsce miało być jedno, ale zwycięzców wyłoniliśmy dwóch, zatem nagrodę świetlnym mieczem dzielimy na pół. :) Po boosterze do PocketModels otrzymuje Archiwista:Piett i Archiwista:Louie1449. Gratulujemy, a już niebawem kolejny konkurs!

Archiwum konkursowe

Pora zacząć Ossusowy konkurs. Od dawna zapowiadany, przekładany i wspominany - wreszcie jest! Od razu zapowiadamy - to nie ostatnia taka inicjatywa! Nagrody są i czekają - Trzeba tylko je wygrać!

Nagrody

Zwycięzca bierze wszystko. Nie ma drugiego miejsca. Do wygrania w tym konkursie są dwa boostery do Star Wars PocketModel TCG - świetnej gry wydanej przez WizKids. (Przeczytaj artykuł na ten temat w blogu iFandom). Przed Wami szybki konkurs o prostych zasadach! :)

Co trzeba zrobić?

Zajrzeć na stronę Forum:Projekt - Filmy i uzupełniać i wzbogacać hasła tam wymienione. To bardzo proste - zależy nam na tym, aby w Bibliotece Ossus znalazły się obszerne hasła na najważniejsze tematy, a do takich należą bez wątpienia postacie, zdarzenia, planety i maszyny z filmów. Oczywiście nie wystarczy jakkolwiek uzupełnić haseł - trzeba to zrobić rzetelnie i w zgodzie z zasadami Ossusa (Zobacz koniecznie spis tematów pomocy).

Jak będziecie oceniani?

Powołaliśmy Jury konkursu, które będzie obserwować Wasze poczynania nad wymienionymi hasłami i ustali między sobą, komu należy się nagroda. W skład jury wchodzą: Archiwista:DantE, Archiwista:Sky i Archiwista:Yako i tylko oni "nie biorą udziału" w konkursie - dla wszystkich pozostałych, nie ważne czy Strażników, Jedi czy Archiwistów konkurs jest otwarty. Zapraszamy!

Ramy czasowe

Konkurs startuje dziś, czyli 21.11.2007 i kończy się wraz z końcem roku 2007, czyli trwa do 31 grudnia 2007.

Dodatkowe obostrzenia

  • Prosimy nie nadużywać szablonu "W Edycji" - oczywiście można nim zablokować" hasło na kilka dni - do tego on służy, niemniej niedopuszczalne jest blokowanie hasła np. na cały czas trwania konkursu. Pamiętajcie że Jury te hasła obserwuje szczególnie uważnie!
  • Konkurs ma na celu POPRAWIENIE jakości artykułów. Zatem wykonywanie wielu niewiele wnoszących edycji, tylko po to, żeby nick pojawiał się w ostatnich zmianach nie jest mile widziane. Zapychając Ostatnie zmiany nie pokazujesz, że jesteś aktywny. Konkurs może wygrać ktoś, kto poprawił jedno hasło, ale zrobił to tak, że jury szczęki opadły! Zatem....

Do biegu, gotowi? START!


Konkursy Biblioteki Ossus
[Pokaż/Ukryj]
I - II - III - IV - V - VI - Logo - VII - VIII - IX - X - Koszulki
XI - XII