Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Dyskusja Archiwisty:Abe

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Zgłoszenia

Twoja strona już przywrócona, gdzieś się nam zapodziała :) A co do zgłaszania błędów - chciałem utworzyć temat w Sali Zgromadzeń, ale że chyba jeszcze nie działa prawidłowo, to zrobię zaraz jakąś stronę, podepnę pod kategorię Biblioteka Ossus i tam będzie można wypisywać co i jak ^^ signjedi.png Sky Dyskusja  23:17, 15 lis 2007 (CET)

Grafiki

Jak już zamieniłeś grafiki w haśle Darth Bane to trzeba było tamtą też gdzieś wcisnąć, jest stosunkowo mało grafik z Banem i każda się przydaje. Tak więc staraj się nie "osieracać" grafik tylko wykorzystaj je jakoś zawsze :P signjedi.png Sky Dyskusja  03:45, 19 lis 2007 (CET)

Hm, czy chodzi o taką galerię jak na przykład tutaj? Albo tu lub tu?:P signjedi.png Sky Dyskusja  17:19, 19 lis 2007 (CET)

WEdycji

Pozwoliłem sobie zdjąć szablon z hasła Aayla Secura. Oczywiście nie ma przeszkód, żebyś wstawił go ponownie, jeżeli będziesz zabierał się za grubsze edycje u tej pani ;) signstraznik.png NLoriel Dyskusja  15:41, 7 gru 2007 (CET)

Miecz świetlny kontra wibroostrze

W KotORze jest wyjaśnione (in-character), że dzieje się tak dzięki cortosis w ostrzach broni. Widać w tamtych czasach wszyscy produkowali broń z cortosis, bo nawet głupia pałka czy sztylet (nie wibro-) może w tej grze mierzyć się z mieczem świetlnym... Wszystko oczywiście celem utrzymania "równowagi gry".

Dzięki za wypatrzenie tego, dopiszę odpowiednią uwagę w artykule. signstraznik.png NLoriel Dyskusja  17:33, 4 sty 2008 (CET)

Cade

Przecież sam napisałeś żeby poczekać do końca - co najmniej - Claws of the Dragon i uważam że to dobre posunięcie, sam bym chętnie jeszcze raz Krayta dał na polecanego. A teraz Carth i Jaro mogą wykorzystać swoje głosy, nie było sensu blokować. Jak uznamy wspólnie że biografia Cade'a jest w miarę pełna to się znów da na propozycję ;) signstraznik.png Sky Dyskusja  01:52, 16 sty 2008 (CET)

Battlefront

Artykuł o Battlefroncie II możemy najwyżej zrobić sami, ponieważ hasło Battlefront skopiowałem za za zgodą tutejszego admina MotSa z kotor2.pl. Więc w razie "wu" napisz na mojej stronie dyskusji, jeśli chcesz dokończyć temat Battlefronta II.--Archiwista:Mr.White,21:42, 19 sty 2008 (CET)

Siemka ! Czy możesz mi podesłac swój niedokończony artykuł o Battlefroncie II ? Sądzę, że do końca przyszłego tygodnia mógłbym go dokończyc. Jeśli więc nie masz na niego czasu, podeślij go na adres mejlowy: kkp@akcja.pl. --Archiwista:Mr.White,15:51, 17 sty 2008 (CET)

Grafiki

Grafiki

Witaj, do części grafik, dodanych przez Ciebie do Biblioteki, brakuje niezbędnych informacji. Proszę, uzpełnij je. Oto wspomniane grafiki:

Z góry dziękuję --signstraznik.png Bastion_3557 Dyskusja  15:03, 11 lut 2008 (CET)

Sidious

Ogólnie już się nie wkurzam, na razie nie będę pisał za wiele bo widzę, że trochę jest to bezcelowe, nie jestem cfaniakiem i trollem itd. Nie lubię się kłócić i w ogóle wolałbym żeby sprawy nie było, poza tym sam zgodziłem się na takie a nie inne zasady w sprawie pisania artykułów , ja kocham demokrację :D (taki mały cytat),i zaledwie lekko kłuję innych użytkowników nie obrażam , bo jeszcze nie ma do tego grubszych powodów. --Sidious 23:26, 24 lis 2008 (CET)


Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!