Wojny klonów: Odcinek 3

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.

Ten artykuł dotyczy trzeciego odcinka serialu rysunkowego Clone Wars. Zobacz też: Cień Malevolence - trzeci odcinek serialu 3D The Clone Wars.
Wojny klonów: Odcinek 3
Tytuł oryginalny: Clone Wars: Chapter 3
Serial: Wojny klonów
Sezon: 1
Odcinek: 3
Reżyseria: Genndy Tartakovsky
Data premiery w USA: 11 listopad 2003
Czas trwania: 3,21 min.
Czas w chronologii: 22 BBY
Poprzedni: 2
Następny: 4


Wojny klonów: Odcinek 3 (ang. Clone Wars: Chapter 3) to trzeci odcinek serialu Wojny klonów. Został wyemitowany w USA na Cartoon Network 11 listopada 2003.

Streszczenie

Generale Kenobi, cel został zlokalizowany.
Kapitan Fordo do Obi-Wana po znalezieniu działa jonowego.

Droidy-snajperzy celują w klony, czekając na dobry moment na zdjęcie kilku członków oddziału. W końcu jeden z nich rozpoczyna atak. Jego strzały zabijają klona CT-43/002. Żołnierze Republiki chowają się we wraku kanonierki. Alpha-77 wysyła dwóch żołnierzy poza osłonę, by ci ściągnęli na siebie ogień. W tym czasie jeden z klonów namierza przez noktowizor pozycję droidów. Gdy kapitan dowiaduje się, gdzie znajduje się wróg, przywołuje żołnierza z granatnikiem, który niszczy droidy. Oddział rusza dalej. Wkrótce napotyka czołg AAT. Szybka akcja jednego z członków oddziału, który wdarł się do środka czołgu i wysadził go, umożliwiła dalszy marsz klonów. W końcu Fordowi udaję się namierzyć cel ich misji - działo jonowe. W związku z tym kontaktują się z generałem Kenobim. Ten rozkazuje im zniszczyć potężną broń. Za pomocą harpunów oddziałowi udaje się wejść na balkon działa. Tam niszczą jego ochronę. Przyczepiają ładunki wybuchowe do celu i uciekają na sam szczyt budowli z działem, które po chwili wybucha. Jednostki Republiki wkraczają do miasta.

Zawartość

Aktorzy podkładający głos

Oryginalni

Polski dubbing


Sezon 1 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
Sezon 2 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
Sezon 3 21 - 22 - 23 - 24 - 25